Помилка
  • Помилка завантаження компонента: com_content, 1
  • Помилка завантаження компонента: com_content, 1
  • Помилка завантаження компонента: com_content, 1
  • Помилка завантаження компонента: com_content, 1
  • Помилка завантаження компонента: com_content, 1
  • Помилка завантаження компонента: com_content, 1
  • Помилка завантаження компонента: com_content, 1
  • Помилка завантаження компонента: com_content, 1
  • Помилка завантаження компонента: com_content, 1
  • Помилка завантаження компонента: com_content, 1
  • Помилка завантаження компонента: com_content, 1
  • Помилка завантаження компонента: com_content, 1
  • Помилка завантаження компонента: com_content, 1
  • Помилка завантаження компонента: com_content, 1
  • Помилка завантаження компонента: com_content, 1
  • Помилка завантаження компонента: com_content, 1
  • Помилка завантаження компонента: com_content, 1

Організація роботи

План роботи

Центру ПТО № 1 на травень 2018 року 

№ з/п Назва заходу Дата Відповідальний
1 Адміністративна нарада

щопонеділка

10.00

Когуч Н.В.
2

Інструктивно-методичні наради:

-       викладачів;

-       майстрів виробничого навчання швейних професій;

-       майстрів виробничого навчання      побутових професій.

24.05.

23.05.

23.05.

Крижанівська Л.Б.

Плетяк Л.М.

Марініч О.Ю.

3 Засідання педагогічної ради. 22.05. Когуч Н.В.
4

Засідання методичних комісій:

-       швейних професій;

-       побутових професій;

-       класних керівників;

-       вихователів;

-       суспільно-гуманітарних дисциплін;

-       природничо-математичних дисциплін;

-       «Захист Вітчизни» та фізичної культури.

10.05.

21.05.

22.05.

16.05.

17.05.

15.05.

23.05.

Гриців Г.В.

Замолінська Н.І.

Глинянюк М.І.

Проць О.Й.

Марченко Л.Я.

Петренко О.В.

Шеремет В.М.

5

Участь дизайн-студії Центру ПТо №1 в етнозаході "КрайКа" в рамках проведення ІІІ Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський простір 2018"

04.05

Казимирів Б.В., Скрипка Н.М.

6 Проведення державних підсумкових атестацій та іспитів із професійно-теоретичної підготовки у випускних групах згідно графіку

Олійник Г.Б.

Крижанівська Л.Б.

7 Участь у проведенні конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості ПТНЗ області 13.05. Адміністрація, педагогічні працівники
8 Участь учнів ІІІ курсу у  ЗНО 24.05 Крижанівська Л.Б.
9
Участь у 12 Міжнароднодному Бієнале
Художнього Текстилю "Скіфія"
31.05 Скрипка Н.М., учасники дизайн-студії «Стиль і мода»
10

Година класного керівника:

-         - організаційна (аналіз навчання і відвідування в квітні;

 

-         - «Про минуле серце пам'ять зберігай» (до Дня Перемоги)

 

-         -бесіда про правову відповідальність учнів за правопорушення;

 

-         Лекція з виконанням вправ « Ставлення до себе» в рамках проекту:

-         « Попередження торгівлі людьми»

І тиждень

ІІ тиждень

ІІІ тиждень

 

ІV тиждень

(згідно графіку)

класні керівники

11 Засідання штабу профілактики правопорушень 23.05.

Казимирів Б.В., Шикоряк А.З.

12 Засідання старостату щопонеділка Казимирів Б.В., рада учнівського самоврядування,
Участь педагогічних працівників в роботі обласних секцій згідно плану роботи Якубів Н.Я.

**************************************************************

План роботи 

Центру ПТО № 1 на квітень 2018 року

 
№ з/п Назва заходу Дата Відповідальний
1 Адміністративна нарада при директорі

щопонеділка

10.00

Казимирів Б.В.
2

Інструктивно-методичні наради:

-       викладачів;

-       майстрів виробничого навчання швейних професій;

-       майстрів виробничого навчання

побутових професій.

26.04.

25.04.

25.04.

Крижанівська Л.Б.

Плетяк Л.М.

Марініч О.Ю.

3

Засідання методичних комісій:

-       швейних професій;

-       побутових професій;

-       класних керівників;

-       вихователів;

-       суспільно-гуманітарних дисциплін;

-       природничо-математичних дисциплін;

-       фізичної культури і предмету «Захист Вітчизни».

17.04.

16.04.

24.04.

23.04.

19.04.

18.04.

19.04.

Гриців Г.В.

Замолінська Н.І.

Глинянюк М.І.

Проць О.Й.

Марченко Л.Я.

Петренко О.В.

Шеремет В.М.

4 Проведення державних підсумкових атестацій та іспитів із професійно-теоретичної підготовки у випускних групах згідно графіку

Олійник Г.Б.

Крижанівська Л.Б.

5 Проведення загально училищної Хресної дороги в церкві Царя Христа м. Івано-Франківська 3.04 Івасюк О.О.
6 Атестація педпрацівниківників атестаційною комісією ІІІ рівня 20.04

Когуч Н.В.

Якубів Н.Я.

7 Тиждень знань з безпеки життєдіяльності 16-20

Євтушенко А.А.,

Хома В.І.

9 Тиждень охорони праці 23-27 Євтушенко А.А.
10 Проведення відкритого виховного заходу «Збережемо первоцвіт» 10.04 Корнукій Г.В.
11 Конкурс газет та стіннівок до 31–ої роковини Чорнобильської катастрофи 23.04-27.04 Класні керівники, старости груп
12

Година класного керівника:

-         аналіз навчання, відвідування в березні

-         бесіда щодо попередження правопорушень

-         бесіда «Я обираю здоровий спосіб життя»

-         виховна година «Чорнобиль – наша печаль і скорбота»

І тиждень

ІІ тиждень

ІІІ тиждень

ІV тиждень (згідно графіку)

класні керівники

13 Засідання штабу профілактики правопорушень 24.04.

Казимирів Б.В.

 Шикоряк А.З.

14 Засідання старостату щопонеділка Когуч Н.В. рада УС
15 Засідання Ради учнівського самоврядування 26.04. рада УС
16 Участь педагогічних працівників в роботі обласних секцій згідно плану роботи Якубів Н.Я.
***********************************************************************
План роботи
Центру ПТО № 1 на березень 2018 року

№ з/п

Назва заходу

Дата

Відповідальний

1

Адміністративна нарада при директорі

щопонеділка

10.00

Когуч Н.В.

2

Інструктивно-методичні наради:

- викладачів;

- майстрів виробничого навчання швейних професій;

- майстрів виробничого навчання побутових професій.

29.03.

28.03.

28.03.

Крижанівська Л.Б.

Плетяк Л.М.

Марініч О.Ю.

3

Засідання педагогічної ради

22.03.

Когуч Н.В.

4

Засідання атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників

27.03.

Когуч Н.В.

5

Засідання методичних комісій:

-        швейних професій;

-        побутових професій;

-        класних керівників;

-        вихователів;

-        суспільно-гуманітарних дисциплін;

-        природничо-математичних дисциплін;

-        фізичної культури і Захисту Вітчизни.

13.03.

19.03.

21.03.

20.03.

15.03.

13.03.

16.03.

Гриців Г.В.

Замолінська Н.І.

Глинянюк М.І.

Проць О.Й.

Марченко Л.Я.

Петренко О.В.

Шеремет В.М.

6

Проведення пробного ЗНО на базі ЦПТО №1

24.03.

Крижанівська Л.Б.

7

Проведення відкритого виховного заходу «Збережемо первоцвіт»

21.03

Корнукій Г.В.

8

 Проведення декади заходів Т.Г. Шевченкові

- конкурс читців

- конкурс плакатів

- конкурс творчих учнівських робіт

- перегляд фільмів

05.-16.03.

Хома Н.М.

Шуляр С.І.,

Карпаш І.З

9

Участь у проведенні ІІ етапу олімпіад з загально технічних дисциплін серед ПТНЗ області

16.03

Олійник Г.Б.

10

Участь у Всеукраїнському конкурсі підприємств та навчальних закладів легкої промисловості «Прорив у легкій промисловості 2018»

14-16. 03

Олійник Г.Б.,

Бірчинська Л.С.

11

Участь в  обласному конкурсі-фестивалі аматорських колективів ПТНЗ області

22.03.

Івасюк О.О.

12

Участь в  обласному конкурсі професійної майстерності серед учнів ПТНЗ  за професією Кравець

06.03

Олійник Г.Б.,

Плетяк Л.М.

13

Година класного керівника:

-      виховна година: аналіз навчання, відвідування в лютому

-        виховна година: «Наш Кобзар»

-      тренінгові заняття для дівчат «Як запобігти зґвалтуванню»

-         бесіда щодо попередження правопорушень

(згідно графіку)

І тиждень

ІІ тиждень

ІІІ тиждень

ІV тиждень

класні керівники, практичний психолог

14

Засідання штабу профілактики правопорушень

     21.03.

Казимирів Б.В.

 Шикоряк А.З.

15

Засідання старостату

щопонеділка

Казимирів Б.В.

рада УС,

16

Засідання Ради учнівського самоврядування

26.03.

 Казимирів Б.В.

Голова ради УС ЦПТО №1

17

Участь педагогічних працівників в роботі обласних секцій

згідно плану роботи

Якубів Н.Я.

****************************************************

План роботи

Центру ПТО № 1 на лютий 2018 року

№ з/п Назва заходу Дата Відповідальний
1 Адміністративна нарада при директорі

щопонеділка

10.00

Когуч Н.В.
2

Інструктивно-методичні наради:

-        викладачів;

-        майстрів виробничого навчання швейних професій;

-        майстрів виробничого навчання

-        побутових професій.

22.02.

28.02.

28.02.

Крижанівська Л.Б.

Плетяк Л.М.

Марініч О.Ю.

3

Засідання методичних комісій:

-        швейних професій;

-        побутових професій;

-        класних керівників;

-        вихователів;

-        суспільно-гуманітарних дисциплін;

-        природничо-математичних дисциплін;

-        фізичної культури і предмету «Захист Вітчизни».

07.02.

19.02.

22.02.

21.02.            

13.02.

15.02.

14.02.

Гриців Г.В.

Замолінська Н.І.

Глинянюк М.І.

Проць О.Й.

Марченко Л.Я.

Петренко О.В.

Шеремет В.М.

4 Проведення стажування викладачів на базі НПЦ новітніх швейних технологій 19.02. -28 .02 Бірчинська Л.С.
5

Година класного керівника:

-        організаційна (аналіз відвідування і навчання січні.);

-        бесіда щодо попередження шкідливих звичок в учнівському середовищі

-        бесіда щодо профілактики правопорушень. Ознайомлення з адміністративною та кримінальною відповідальністю дітей та молоді (витяг з Цивільного кодексу України)

-        виховна година  присвячена Річниці Майдану

(згідно графіку)

І тиждень

ІІ тиждень

ІІІ тиждень

ІV тиждень

класні керівники

6 Конкурс стіннівок присвячених Героям Небесної Сотні з 12.02 до 16 02. Глинянюк М.І.
7 Проведення І етапу олімпіади серед учнів ПТНЗ області із загально-технічних дисциплін (охорона праці, галузева економіка) згідно наказу ЦПТО №1 Олійник Г.Б.,
8 Участь у ІІІ етапі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу  ім. Т.Г Шевченка серед учнівської молоді

03.02

Крижанівська Л.Б.

викладачі укр. мови та л-ри

9 участь в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із загальноосвітніх предметів Історія

03. 02

Крижанівська Л.Б.,

Марченко Л.Я.

10 Засідання старостату щопонеділка Казимирів Б.В. рада УС,
11 Засідання Ради учнівського самоврядування 07.02. рада УС
12

Проведення відкритих уроків  та позаурочних заходів:

-          Фізична культура

-          Виробниче навчання

-          Виховна година

-          Інформаційні технології

згідно план – графіку

ЦПТО №1

Якубів Н.Я.

Саприка Д.І.

Кільчицька Н.Т.

Кваснюк І.Ю.

Пилипко Н.В.

13 Участь педагогічних працівників в роботі обласних секцій

згідно план – графіку

НМК ПТО

Якубів Н.Я.

 

***************************************************************************************

План роботиЦентру ПТО № 1 на січень 2018 року

 

№ п/п Назва заходу Дата Відповідальний
1 Адміністративна нарада при директорі щопонеділка   10.00 год Когуч Н.В.
2

Інструктивно-методичні наради:

-        викладачів;

-        майстрів виробничого навчання швейних професій;

-        майстрів виробничого навчання

побутових професій.

25.01.

24.01.

24.01.

Крижанівська Л.Б.

Плетяк Л.М.

Марініч О.Ю.

4 Засідання педагогічної ради 04.01 Когуч Н.В.
5 Робота над оновленням комплексно-методичного забезпечення кабінетів, майстерень 05.01 Зав. кабінетами  та майстернями
6 Робота в методичних комісіях 09.01 Голови методичних комісій
7 Огляд навчально-методичної бази кабінетів та майстерень 10.01

Олійник Г.Б.

Крижанівська Л.Б.

Плетяк Л.М.

Марініч О.Ю.

Якубів Н.Я.

8 Педагогічні читання (педагогічний квест «Реалізація нових підходів підготовки кваліфікованого робітника») 11.01. Якубів Н.Я
9 Підготовка кабінетів та майстерень до занять 12.01 Зав. кабінетами  та майстернями
10 Проведення засідання атестаційної комісії 25.01 Якубів Н.Я.
11

Засідання методичних комісій:

-        швейних професій;

-        побутових професій;

-        класних керівників;

-        вихователів;

-        суспільно-гуманітарних дисциплін;

-        природничо-математичних дисциплін;

-        фізичної культури і Захисту Вітчизни.

10.01

 22.01

09.01

23.01

18.01

16.01

24.01

Гриців Г.В.

Замолінська Н.І.

Глинянюк М.І.

Проць О.Й.

Марченко Л.Я.

Петренко О.В.

Шеремет В.М.

12 Засідання старостату щопонеділка Казимирів Б.В.
13 Засідання Ради учнівського самоврядування 25.01. Голова ради учнівського самоврядування
14 Робота гуртків спортивних секцій, гуртків згідно розкладу Казимирів Б.В.
15 Проведення відкритого уроку 18.01 Корнукій Г.В.
16 Участь педагогічних працівників в роботі обласних секцій згідно розкладу Якубів Н.Я.

 

 
scroll back to top