ОБИРАЄТЕ ПРОФЕСІЮ - ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩІ     !!!!!

 

                      КРАВЕЦЬ

                                          КРАВЕЦЬ;ВИШИВАЛЬНИК

                                                                    КРАВЕЦЬ, ЗАКРІЙНИК

 

Кравець - на базі 9 класу.

Кравець; Вишивальник -  на базі 9 класу.

Кравець, Закрійник  -  на базі 11 класу .

 

 

Cravec

Професія  кравця є однією з найдавніших і найсучасніших. За всіх часів вона вважалася почесною, бо потреба в кравецьких послугах існує постійно. Кравці займаються всіма етапами створення одягу: від вигадування моделей до їхнього виконання і декорування. Від таланту і смаку кравців залежить зовнішній вигляд людини.Обравши цю професію, Ви навчитеся шити жіночий, чоловічий та дитячий одяг, ознайомитеся з різними стилями в одязі, навчитеся працювати з тканиною, лінією та кольором. Вас навчать основ моделювання, конструювання за індивідуальними мірками модного одягу. Ця справа не проста, потребує уваги,терпіння і вміння, але продукт цієї роботи вартий того. 

Cravec 2Cravec 1Учні, які опановують професію «Кравець, Закрійник» матимуть можливість здобути навички закрійної справи. Тільки закрійник зможе вирішити таку складну задачу, щоб одяг пасував і щоб людина почувалася у ньому вільно. Учні, які навчаються на базі 9-х класів, разом із професією здобувають повну середню освіту. Під час навчання учні проходять практику як у швейних ательє, так і на швейних підприємствах міста та області, з якими налагоджено партнерські зв'язки. Після завершення навчання учні матимуть можливість працевлаштуванняна вищевказаних підприємствах або відкрити власну справу. За бажанням випускники закладу можуть підвищити свої професійні здібності, продовжити навчання у Київському національному університеті технології та дизайну та Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника.

 

ПЕРУКАР (перукар-модельєр)

 ПЕРУКАР (перукар-модельєр), ВІЗАЖИСТ

на базі 9 класу

Перукар (перукар-модельєр) 

Перукар (перукар-модельєр), Візажист

на базі 11 класу

Перукар (перукар-модельєр)

Perucar-3

 

Perucar-2

 

Вчити і вчитись сюди приходять за велінням серця, щоб розкрити свій душевний і творчий талант, розвинути природні здібності. Дорослі та юні ми допомагаємо один одному набути досвіду професійної майстерності, стверджуватись як особистість, досягти життєвого успіху. Зачіска один з шляхів за допомогою якого людина може висловити свій стиль, свою індивідуальність. Перукар володіє технологією виконання завивки, укладання волосся в зачіску, фарбування, виконує модельні стрижки, стримано ділові та молодіжні.

Всі ми замислюємось над тим, наскільки  наш зовнішній вигляд поєднується з обставинами, життєвими уявленнями та прагненнями. Відповідь на ці запитання дають сучасні  перукарі-модельєри, візажисти. Саме ці фахівці допоможуть кожному створити свій неповторний та індивідуальний сучасний  образ.  

МАНІКЮРНИК

Манікюрник  - на базі 11 класів .

 

 

Manikur-1Професія «Манікюрник» - одна з найсучасніших професій нашого часу. Манікюрниця проводить догляд за пальцями рук, чистку і поліровку нігтьової пластини. Велике значення для краси та здоровя людини має гігієнічний догляд за руками та ногами і надання їм привабливого вигляду. 


Краса рук та ніг необхідна кожній людині, так як від їх стану багато в чому залежить і її самопочуття, і настрій. У сполученні з з
агльним гігієнічним доглядом за тілом, манікюр і педикюр поліпшують стан організму, попереджують розвиток захворювань кісток рук, стопManikur і пальців ніг. Кожна людина прагне мати зовнішню природну красу. Питання краси хвилювало, хвилює і буде хвилювати людей будь-якого віку в усі часи. Людина задоволена своїм зовнішнім виглядом, впевнено почувається у суспільстві, більш активна, в неї гарний настрій і більша працездатність.

 
manikur-5Під час навчання учні опановують: 
- гігієнічний манікюр та педикюр;

 - масаж та SPA – догляд за шкірою рук та нігтів;

 - моделювання нігтів гелем та акрилом;

 - корекцію штучних нігтів;

 - художній розпис лаком та акриловими фарбами. 

 

АДМІНІСТРАТОР

на базі 11 класу

термін навчання 1 рік 

 

Професія адміністратора престижна і актуальна. На сьогоднішній день вона затребувана практично у всіх сферах  діяльності - від офісу до найбільшого виробничого підприємства.

По завершенні навчання випускники  володіють навиками:

-    організації роботи  з ефективного і культурного обслуговування відвідувачів;

-         здійснення контролю за збереженням матеріальних цінностей;

-          консультації відвідувачів з питань наявних послуг;

-         організації реклами;

-          ділового спілкування та етики на робочому місці,

-          психології та обслуговування відвідувачів;

-         ведення ділової  документації;

-         надання електронних фінансових послуг.

Тому , зможуть успішно працювати адміністратором  в салоні краси, перукарні, ательє з ремонту  та виготовлення одягу, офісі, фірмі різних форм власності.scroll back to top