ОГОЛОШЕННЯ!!!

Центр ПТО №1 проводить набір слухачів на курсове навчання з професії Перукар

початок навчання 1 квітня 2018р.

термін навчання 3 місяця

********************************************

13  березня 2018р.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Колекція дизайн - студії  "VERITAZ" Центру  професійно-технічної освіти №1 м. Івано-Франківська здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності серед ПТНЗ швейного профілю "Легкий прорив легкої промисловості 2018"  в номінації "Персонал для театрів та музеїв".

***********************************************************

14 березня 2018р.

Ярмарка професій 2018

Педагоги Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська презентували  творчі роботи учнів навчального закладу  та мали змогу поспілкуватися з учнями шкіл м. Івано-Франківська котрі зацікавилися професіями, які готує навчальний заклад.

 

*************************************************************************

14 березня 2018р.

ПОСВЯТА ВЕЛИКОМУ КОБЗАРЕВІ 

12-16 березня 2018. в Центрі ПТО №1 відбулися творчо-літературні заходи присвячені Т.Г. Шевченкові. Викладачі української мови та літератури Шуляр С.І., Карпаш І.З., Хома Н.М. підготували та провели з учнями конкурс читців, виставку тематичних стіннівок, організували перегляд фільмів та конкурс творчих авторських учнівських робіт.

РОЗДУМИ БІЛЯ МОГИЛИ КОБЗАРЯ

Високая могила Кобзаря:

на ній стоїть Тарас, чоло схиливши.

Суворо з висоти він погляда.

Що ж діється з народом його милим?!

Де нашії широкії лани 

могутнього Дніпра прадавні хвилі, 

стрімкі, дзвінкі потоки кримських гір, 

Карпат зелених гордії бескиди?

Все на Вкраїні є: і ріки, і поля, 

і добрі, мудрі, працьовиті люди.

Чому ж не знає спокою земля, 

чому стріляє кат в юнацькі?

Вітчизно рідна, матінко моя!

Коли ж і на твоїй землі святая воля буде?

І посміхнеться з висоти Кобзар, 

і залунає пісня волі всюди!

 (автор Дутковська Аліна, учениця групи П-6)

********************************************************************

6 березня 2018р.

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності  серед учнів ПТНЗ області  

з професії Кравець

Професія  кравця за всіх часів вважалася почесною, бо потреба в кравецьких послугах існує постійно. Від таланту і смаку кравця залежить зовнішній вигляд людини. Сучасний кравець - це і дизайнер одягу, і модельєр, і закрійник, фахівець з виготвлення одягу. Тому з метою пропагування швейних професій, розвитку професійних та творчих здібностей обдарованої молоді проводиться даний конкурс. 6 березня на базі Центру ПТО №1 відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу серед учнів ПТНЗ області з професії Кравець.

 

У конкурсі взяли  участь учні із 4 ПТНЗ області: ЦПТО№1 м. Івано-Франківська, Войнилівського професійного ліцею, Івано-Франківського професійного будівельного ліцею, ВПУ№7 м. Калуша.

Журі конкурсу, до складу якого входили керівники департаменту та власники приватних швейних ательє міста, відзначили високий рівень підготовки учасників як з теоретичної так і з практичної підготовки, вміння працювати на новітньому обладнанні  із сучасними матеріалами, використовувати пргресивні методи обробки виробів, а також, що є не менш важливим у професії кравця -  вміння презентувати себе і свою працю.

Перемогу в конкурсі здобула учениця Центру ПТО №1  Клим'юк Романа!!!!!

Вітаємо переможницю та її наставників майстра виробничого навчання Бублинську Світлану Іванівну та класного керівника Гриців Галину Василівну

Бажаємо гарних результатів у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу!!!

*****************************************************************************

2 березня 2018р.

Обираєш професію - Обирай найкращі

Під таким гаслом відбулася зустріч з професією випускників загальноосвітніх шкіл області, які завітали на

День відкритих дверей  до Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська

 

***************************************************************

1 березня 2018р.

Навчально-виробнича діяльність ПТНЗ, як запорука професійного зростання майбутгнього кваліфікованого робітника

В Центрі ПТО №1 м. Івано-Франківська відбулося засідання обласної секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи. Учасники засідання обговорили основні аспекти розвитку закладів професійно-технічної освіти області у 2017-2018р., відвідали уроки викладачів та майстрів виробничого навчання з професій яких готує навчальний заклад, оглянули навчально-матеріальну базу Центру ПТО №1. Учасники театр-студії "Стиль і мода" Центру ПТО №1  презентували творчі колекції одягу, зачісок, в холі була організована творча виставка учнівських робіт. 

 

*************************************************************

1.03.2018р.

Делегація в складі представників департаменту освіти  та керіники професійно-технічнічних навчальних закладів Тернопільської області відвідала Центр ПТО №1 

********************************************************

19.02.2018 р.  На базі навчально-практичного центру сучасних швейних технологій Центру ПТО №1 розпочалися курси стажування майстрів виробничого навчання швейної галузі ПТНЗ України. Програмою стажування передбачено опанування майстрами виробничого навчання новітніх швейних та компютерних технологій під час проведення практичних та лекційних  занятть, проведення майстер-класів.

 

**********************************************************************

11.01.2018р

Під такою назвою відбулися педагогічні читання в Центрі ПТО №1. Педагоги навчального закладу  обговорили актуальні питання компетентісного підходу підготовки кваліфікованого робітника, зокрема, питання професійного іміджу, інтерактивних  методів навчання учнів,  які сприяють розвитку міжперсональних компетенцій, комунікаційних здібностей, креативного та творчого мислення.

 Нетрадиційна форма проведення, у формі квесту, сприяла активній участі в обговоренні питань  всіх присутніх. Після висвітлення теоретичного матеріалу доповідачі проводили  практичні вправи, використання яких в процесі навчання, допоможе нашим учням досягти професійного успіху.

******************************************************************

ВІТАЄМО!!!!

Збірну команду Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська

з ПЕРЕМОГОЮ

в спортивних змаганнях з настільного тенісу серед команд ПНТЗ області!

  

***************************************************************

ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ПРАВА

з 4 до 8 грудня 2017р.  в Центрі ПТО №1  пройшов Тиждень права. Відповідно до плану проведення методична комісія суспільних дисциплін організувала перегляд науково-популярного фільму "Конвенціія про права дитини", бесіду з учнями на тему "Закони і правоохоронні органи", яку провели представники патрульної поліції міста, виставку учнівських тематичних стіннівок та інформаційних плакатів. 8 грудня викладач Лесів М.Д. провела відкритий урок з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини "Декларація прав людини - права і обов'язки кожного". Класні керівники провели в групах виховні години інформаційно-виховного характеру. Загалом тиждень  пройшов насичено і цікаво як для учнів, так і для  педагогів.

******************************************************

Використання методів моделювання у процесі професійного навчання учнів Центру ПТО №1

4 грудня 2017 р на базі Центру ПТО №1 проведено заняття в новоствореній лабораторії моделювання праці. Дана лабораторія єдина навчальна лабораторія в нашій області, яка створена для проведення навчання з учнями в формі моделювання праці конкретної професії в умовах наближених до реальних. Суть методу моделювання полягає у наслідуванні роботи реального підприємства, (фірми, офісу), у якому виконуються всі операції повязані з виробничою діяльністю, економічними обротами, діяльністю ринку та інші види діяльності відтворюють реальні.

Можливість  спробувати себе у ролі працівника фірми з виготовлення одягу, моделювання роботи перукарського салону, дизайн-студії учням Центру ПТО №1 надана завдяки участі в українсько-польському проекті "Активна молодь на ринку праці - підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання" за сприяння громадської організації "Ділові ініціативи" м. Івано-Франківська.

 

Учасник  проекту методист Центру ПТО №1 Н.Я. Якубів провела з учнями з професії Кравець Закрійник відкрите заняття з моделювання праці дизайн студії з виготовлення одягу в етнічному стилі. На заняття були запрошені учасники  проекту з інших професійно-технічних навчальних закладів області та педагогічні працівники Центру ПТО№1.

Координатор проекту, заступник директора Малопольського інституту територіального самоврядування і адміністрації м. Краків рестубліки Польща  п. Войцех Одзімек спільно з представниками громадської організації "Ділові Ініціативи" м. Івано-Франківськ відвідали з робочим візитом наш навчальний заклад, оглянули облаштування  лабораторії з моделювання праці для якої в рамках даного проекту вони надали обладнання та комп'ютерну техніку. Також, гості мали можливість ознайомитися з навчально-матеріальною базою майстерень та навчальних кабінетів Центру ПТО №1, поспілкуватися з працівниками та учнями.   

м

Сподіваємося на подальшу участь Центру ПТО №1  у таких потрібних міжнародних зустрічах і проектах.

*******************************************************

Урочисте вікриття Навчально практичного центру новітніх швейних технологій  

24 листопада 2017 року на базі Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська відбулося урочисте відкриття Навчально-практичного центру новітніх швейних технологій.

Головною метою діяльності Навчально-практичного центру є вдосконалення професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки учнів, слухачів професійно-технічних  закладів, підвищення кваліфікації фахівців швейних підприємств, перепідготовка незайнятого населення, впровадження в навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів, комп'ютерних технологій.

У Центрі ПТО №1 переконані, що новостворений  центр відкриє нові можливості  для професійного зростання та сприятиме розкриттю творчого потенціалу  майбутніх кравців, закрійників, вишивальників. А викладачам та майстрам виробничого навчання Центру ПТО №1 - змогу гордитися, що їхні випускники добре володіють навичками роботи на сучасному обладнанні, обізнані з новітніми методами проектування та виготовлення одягу.

Запрошені на урочисте відкриття керівники освіти області та міста, роботодавці та соціальні партнери оглянули сучасну базу новоствореного НПЦ поспілкувалися з викладачами, майстрами виробничого навчання та учнями Центру ПТО №1.

 

********************************************************************************

МОЯ ПРОФЕСІЯ – МІЙ УСПІХ

Під таким девізом пройшов конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання швейних професій професійно-технічних навчальних закладів області, який проводився 22 листопада 2017р.  на базі Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська. За звання кращого з професії «Кравець» змагалися представники Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська, Івано-Франківського професійного будівельного ліцею, Войнилівського  професійного ліцею та Вищого професійного училища №7 м. Калуша. Всі конкурсанти справилися із  завданнями теоретичного та практичного туру, а також презентували журі новітні технології обробки вузлів швейних виробів.

За результатами конкурсу:

 І місце – Центр ПТО №1 м. Івано-Франківська

 майстер виробничого навчання Бублинська Світлана Іванівна

**********************************************************************

Снігова королева 2017 від Estel  

в Центрі ПТО №1

9 листопада  2017 р. в Центрі ПТО №1 відбувся півфінал Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності від компанії Estel. Тема цьогорічного конкурсу: створення авторського образу у стилі "Гламур". Учні Центру ПТО №1 представили на конкурс сучасні креативні зачіски та створили неповторні образи. Журі конкурсу, яке складалося виключно із фахівців бренду Estel,  відзначило високий рівень підготовки наших учасників.

За реультатами конкурсного змагання учні Центру ПТО №1 завоювали призові місця:

І місце  - Наум Іван  

група П-4, майстер виробничого навчання Долішня Євгенія Миколаївна

ІІ місце - Мартищук Наталія

група П-9, майстер виробничого навчання, Сисак Тетяна Володимирівна

 Міс Екстравагантність -   Костецька Мар'яна 

група П-4 майстер виробничого навчання Гайтус Тетяна Михайлівна

Міс Оригінальність  - Андрейко Тетяна  

група ПВ -2 майстер виробничого навчання Гайтус Тетяна Михайлівна

 

******************************************************************************************* 

Засідання обласної методичної секції викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професії Перукар (перукар-модельєр)

9 листопада 2017р. на базі Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська відбулося засідання обласної секції викладачів та майстрів виробничого навчання з професії Перукар (перукар-модельєр). Очолили засідання секції директор НМК ПТО Івано-Франківської області О.О. Шафоростов. та методист НМК ПТО Л.В. Майдан. В роботі секції взяли участь представники Центру ПТО №1, Брошнівського професійного лісопромислового ліцею, Коломийського професійного ліцею сфери послуг, Кутського професійного ліцею та Івано-Франківського професійного будівельного ліцею. За круглим столом засідання педагоги обговорили актуальні питання використання сучасних технологій навчання у професійній підготовці фахівців перукарського мистецтва, відвідали урок виробничого навчання з професії Перукар майстра виробничого навчання Мули  Зоряни Іванівни та взяли участь у проведенні півфіналу конкурсу перукарського мистецтва від компанії Estel.

******************************************************************************

До Дня створення УПА

13 жовтня в Центрі ПТО №1 відбувся урочистий історико-літературний захід присвячений 75-ій річниці створення УПА та 110-ій річниці з Дня народження Романа Шухевича. Викладач історії Марченко Л.Я. та керівник художньої самодіяльності Івасюк О.О. разом з учнями підготували літературні композиції. В залі звучали повстанські пісні, згадували історичні факти виникнення УПА. Урочисто звучали слова молитви за Україну "Боже Великий Єдиний..".

 

 

12 жовтня учні Центру ПТО №1 прийняли участь в урочистій ході та параді учнівської (студентської) молоді, присвяченій 75-й річниці створення Української Повстанської Армії, Дню захисника України та Дню українського козацтва

**************************************************************

Ярмарок кар'єри

13 жовтня Івано-Франківська обласна служба зайнятості провела профорієнтаційний захід для учнів шкіл міста «Ярмарок кар’єри», на який були запрошені професійні навчальні заклади та роботодавці. Центр ПТО №1 презентував свої професії майбутнім випускникам.

***********************************************************************

До Дня працівника освіти

29 вересня 2017р. в Центрі ПТО №1 пройшли урочисті заходи присвячені Дню працівника освіти. За дорученням учнів навчального закладу члени Ради учнівського самоврядування Центру ПТО №1 привітали всіх педагогічних працівників з професійним святом, кожна група виготовила вітальні стіннівки для своїх викладачів та майстрів виробничого навчання,  учасники художньої самодіяльності підготували святковий концерт.

Нових цікавих ідей і творчих знахідок в роботі, повноти і неповторності життя, невичерпних творчих сил і натхнення, терпіння і мудрості у щоденній праці всім педагогам побажав директор Центру ПТО №1 Б.В. Казимирів.

************************************************************************

Урочиста лінійка в Центрі ПТО №1

Урочистою лінійкою розпочався новий навчальний рік для понад 700 учнів та їхніх педагогів в Центрі ПТО №1 м. Івано-Франківська. Зі словами привітання до присутніх звернулися адміністрація навчального закладу та запрошені на свято роботодавці. Радо приймали учнів першого курсу, яких сьогодні понад 290. Сучасний та потужний навчальний заклад - Центр ПТО №1 м. Івано-Франківська радо відчиняє двері для всіх, хто свою майбутню професію хоче пов'язати з індустрією моди та краси!

 

****************************************************************************

До уваги вступників

ОГОЛОШЕННЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Організаційні збори для вступників відбудуться 23 серпня 2017 року.

Початок зборів за професією: Кравець, Кравець Закрійник о 12 год.

                                                                             Перукар (перукар-модельєр), Перукар (перукар-модельєр), Візажист, Манікюрник о 10 год.

*****************************************************************

29 червня 2017 року в Центрі ПТО№1 м. Івано-Франківська

відбулася урочиста лінійка присвячена закінченню навчального року. Сьогодні дипломи кваліфікованого робітника з професії Кравець, Кравець; Закрійник, Перукар(перукар-модельєр) отримали 235 випускників Центру ПТО №1

З привітальним словом до учнів, педагогів, батьків звернувся директор Центру ПТО №1 - Б.В. Казимирів. Також  прозвучали слова вітання і від директора НМК ПТО у Івано-Франківській області  О.О. Шафоростова, класних керівників та майстрів виробничого навчання.

Грамотами Центру ПТО№1 нагородили переможців конкурсів фахової майстерності, предметних олімпіад,  активних учасників художньої самодіяльності та гурткової роботи.

Родзинкою на святі  стала демонстрація Зразковим колективом дизайн-студією «Стиль і мода» колекції жіночого одягу «Містерія Карпат» та виступ учасників художньої самодіяльності.

***************************************************************************

з 22.06 до 27.06. 2017р. учні випускних груп з професії Кравець, Кравець;Закрійник, Перукар (перукар-модельєр) Центру ПТО №1 успішно склали державну кваліфікаційну атестацію. Майбутні кваліфіковані робітники продемонстрували кваліфікаційній комісії та роботодавцям, які були присутні на іспиті,  свої випускні роботи.

***********************************************************

ВІТАЄМО!!!!!!!!!!

колектив Центру ПТО №1 з перемогою у огляді-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості серед закладів професійної освіти області, який відбувся 14 травня в обласному центрі.

************************************************************

10 травня 2017р. в Центрі ПТО №1 проведені військово-польові навчання з учнями відповідно до розпорядження обласного військового комісаріату. Згідно плану проведення військово-польових зборів викладачі предмету Захист Вітчизни спільно з викладачами фізичної культури провели  практичні навчання з надання першої домедичної допомоги, орієнтування на місцевості за допомогою компасу, навчання з метання гранати, складання намету, збирання та спорядження автомата, подолання смуги перешкод. Учні приймали  активну участь у навчаннях, враховуючи той факт, що основний склад учнів навчального закладу - це дівчата.

 

*******************************************************************

МОЯ ПРОФЕСІЯ -  МІЙ УСПІХ

 Під таким девізом в Центрі ПТО №1 пройшов тиждень професійної майстерності, в якому взяли участь учні з професій:

Перукар (перукар-модельєр), Кравець, Кравець;Закрійник. 

28 квітня відбувся конкурс професійної майстерності з професії Кравець, який складався із теоретичного та практичного туру. 8 учасниць Центру ПТО №1 змагалися за звання кращого Кравця.

Професійне журі відзначило високий рівень виконання  завдань конкурсу всіма учасниками.

Окремо відзначені призери конкурсу

 

Всі учасники  нагороджені Дипломами та цінними подарунками від організаторів конкурсу: влади міста та департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної ОДА.

27 квітня відбувся ІІ етап (фінал) конкурсу з професії Перукар (перукар-модельєр) серед учнів ІІІ курсу в номінації святкова зачіска "Весняна феєрія"

На думку професійного журі накраще вдалося створити весняні образи:

Позняк Вікторії (група П-7) та Гайдаш Вікторії (група П-11) - ІІІ місце

Дякун Тетяні (група П-7) -  ІІ місце

Раздзиняк Ользі (група П-6) - І  місце

Приз глядацьких симпатій отримала робота учениці групи П-11 Кухти Роксолани

*****************************************************************************

ВІТАЄМО МІС ЦПТО №1 2017 

20 квітня 2017 р. в Центрі ПТО №1 відбувся конкурс "Міс ЦПТО №1 2017". Це спавжнє свято краси, креативності, інтелекту підготували та провели учні навчального закладу. Організувала  захід  рада учнівського самоврядування Центру ПТО №1 за сприяння адміністрації.Журі конкурсу та глядячі в залі оцінювали виступи учасниць. 

Перемогу здобула учениця групи П-2 Проців Наталія

****************************************************************

Шановні педагоги та учнівська молоде !

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть  найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту!

Хай мир у серці Вашому панує.
Хай ангел Божий щастя Вам дарує.
Ісус Христос - здоров'я шле з небес.

Христос Воскрес!

 Воістину Воскрес!

*******************************************************************

Осягнути шлях до пізнання Любові, Добра, Правди,  Істини.

11 квітня 2017 рокуучні та педагоги Центру ПТО №1 напередодні  великого християнського свята Воскресіння Христового взяли участь у Хресній дорозі в церкві Царя Христа м.Івано-Франківська. Проведення такого заходу  уже стало доброю традицією в навчальному закладі, який проводять учасники художньої самодіяльності Центру ПТО №1 спільно із священнослужителями церкви.  

 

**********************************************************************

12.04. 2017 року представниками громадської організації "Волна" проведена профілактична лекція для учнів Центру ПТО №1 на тему "Ми обираємо здорове майбутнє" з метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі

*************************************************************************

29 березня 2017 р. представники громадської організації Карітас УГКЦ  м. Івано-Франківська провели лекцію для учнів Центру ПТО №1 присвячену темі "Протидія торгівлі людьми", також учні мали змогу переглянути тематичну виставку та фільм "Станція призначення - Життя". 

***************************************************************************

Зберігаючи квітам життя, ми прикрашаємо своє!

29 березня 2017 р.  викладач біології Центру ПТО №1 Г.В. Корнукій провела  пізнавальну лекцію для учнів та викладачів навчального закладу про збереження ранньовесняних квітів на тему: «Збережемо первоцвіт для майбутнього». Всі присутні із цікавістю слухали розповідь викладача про те, яку невиправну шкоду ми наносимо природі, зриваючи ранні квіти, про давні легенди виникнення весняних квітів.

 

******************************************************************

Центр професійно-технічної освіти №1 - фіналіст ІІ Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "Прорив легкої промисловості"

21-22 березня 2017р. у м.Львові відбувся конкурс фахівців швейного напрямку за ініціативи національного галузевого партнерства в легкій промисловості України "Fashion Globus Ukraina" та асоціації швейних професійно-технічних навчальних закладів. Мета проведення конкурсу - наблизити систему  професійно-технічної  освіти до потреб роботодавців легкої промисловості та продемонструвати суспільству нову змінену до сучасних стандартів швейну галузь та рівень підготовки її кадрів.

Колекція одягу "Велич Карпат" Центру професійно-технічної освіти №1 м. Івано-Франківська запропонована для туристичного комплексу "Буковель" в номінації сучасні колекції для готельного бізнесу посіла ІІ місце. Вітаємо з перемогою!!!!

 

*******************************************************************************

ВІТАЄМО

з перемогою команду Центру ПТО №1

у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії Перукар

учнів групи П-7 (майстер виробничого навчання Замолінська Н.І.)

Леник Мар'яну, Дрозд Тетяну.

********************************************************************

ОГОЛОШЕННЯ

17 березня 2017 року

Центр професійно-технічної освіти №1 м. Івано-Франківська запрошує абітурієнтів та їхніх батьків на

День відкритих дверей.

в програмі заходу: презентація професій, майстер-класи від майстрів швейної та перукарської справи, демонстрація колекції одягу, виступи учасників художньої самодіяльності.  

початок о 1100год.

**************************************************************************

Посвята Великому Кобзареві

з 6 до 10 березня у Центрі ПТО №1

пройшов Тиждень знавців творчості Т.Г. Шевченка.

Учні та викладачі навчального закладу провели літературні читання поезій Кобзаря, відбувся конкурс на кращий твір та стіннівку,

виконали пісні на слова Т.Г. Шевченка. Захід справив позитивне враження на всіх учасників.

*********************************************************************************

Успішне закінчення навчально-виробничої практики учнів Центру ПТО№ 1 в Чеській Республіці

З 16.01 до 24.02. учні Центру ПТО №1 з професії Кравець, Закрійник успішно пройшли виробничу практику на чеському швейному підприємстві.

Багато позитивних вражень, життєвого та професійного досвіду, а ще,як підтвердження високоі кваліфікаціі наших учнів- сертифікати та подарунки від фабрики " Snezka Nahod"

*********************************************************************************

«Моя професія – мій успіх»

24 лютого 2017 року в Центрі ПТО №1 в рамках українсько-польського проекту "Активна молодь на ринку праці" відбувся навчальний семінар для випускників навчального закладу.  Мета проведення якого -  зорієнтувати  майбутніх кваліфікованих робітників на активну позицію щодо пошуку роботи, розширити уявлення про можливості працевлаштування в умовах сучасного ринку праці, допомогти скласти власний план досягнення професійних цілей. Провели семінар методист ЦПТО №1 Якубів Н.Я., викладач спеціальних дисциплін Скрипка Н.М., практичний психолог Бордейчук І.С.

Учасники семінару мали змогу спробувати себе у ролі потенційних роботодавців та новоприйнятих робітників, визначити роль та місце ініціативи та проактивності щодо пошуку роботи, проявити свої вміння творчо та кретивно мислити та зрозуміти їх значимисть в професійній діяльності. Отримали кваліфіковані поради від психолога щодо міжперсональної комунікації як складової професійного успіху

******************************************************************************

з 5 до 9 грудня 2016р.  у Центрі ПТО№1проведений Всеукраїнський тиждень права. 

В рамках запланованих заходів  проведені лекції, виховні години  в групах, виставка навчальної літератури, конкурси стіннівок та рефератів на правову тематику.

9 грудня проведений Всеукраїнський урок права. 

*******************************************************************************************

До Дня боротьбі зі СНІДОМ

24. 11. та 28.11.2016р. в Центрі ПТО №1 відбулися тематичні зустрічі з медиками.

Також учні підготували стіннівки присвячені темі СНІДу

 

*************************************************************************

  Пам’яті жертв голодомору 1932-1933 р.р.

«Криваве клеймо-33».

24 листопада 2016р. в актовій залі Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська відбувся вечір пам'яті присвячений вшануванню трагічних подій 1932-33рр. в історії нашої країни. Захід підготовлений та проведений учасниками художньої самодіяльності під орудою керівників гуртків О.О. Івасюк та О.П. Трінчук. Вдало складений сценарій, проникливі слова ведучих і читців, музика В.А. Моцерта, Л.Бетховена, А.Веделя, хореографічна скорбна композиція до глибини душі вразили присутніх у залі учнів та викладачів.

******************************************************************************************************************************

Вітаємо команду Центру ПТО №1 з перемогою в спартакіаді з волейболу серед ПТНЗ області!!!!

 

******************************************************************

"СНІГОВА КОРОЛЕВА 2016" з ESTEL в Центрі ПТО №1 

Учні Центру ПТО №1 уже втретє приймають участь у одному із наймаштабніших конкурсів перукарського мистецтва від компанії Estel серед учнів на студентів профільних навчальних закладів .

 22 листопада 2016 р. у Центрі ПТО №1 відбувся півфінал. За умовами конкурсу потрібно було створити сучасний ексклюзивний, фантазійний образ у напрямку молодіжної субкультури Боххо/Хіппі. У півфінал ввійшли 11 кращих робіт учнів ІІІ курсу навчання  з професії Перукар(перукар-модельєр). Всі роботи вирізнялися добре продуманими образами з використанням етнічних та національних мотивів, зачіски у вигляді легких повітряних плетінь. 

 Перемогу здобула учениця групи П-7 Лелик Мар'яна

(майстер виробничого навчання Замолінська Надія Іванівна). 

Вітаємо "Снігову королеву 2016" Центру ПТО №1 з перемогою!!!!! 

*********************************************************************************

10.11.2016р. на базі Центру ПТО №1 відбулося засідання обласної методичної секції викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання з професії Кравець на тему "Використання новітніх технологій - один із шляхів підвищення пофесійної компетентності майбутнього кваліфікованого робітника". В роботі секції взяли участь викладачі та майстри виробничого навчання швейного профілю Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська, Професійно-будівельного ліцею м. Івано-Франківська, ВПУ№7 м. Калуша, ВПЛ смт. Войнилів. Відповідно до плану роботи секції проведені відкиті уроки, відбувся активний обмін досвідом всіх учасників засідання, проведений майстер-клас майстрами в/н ЦПТО №1 з професії Кравець;Вишивальник та презентація творчих робіт учнів швейних професій.

 

*******************************************************************************************************

Вітаємо з перемогою!!!!!!!!

Учні  ЦЕНТРУ  ПТО №1 – фіналісти конкурсу "Юніор бізнес - 3"

24.10.2016  21 жовтня 2016 в конференц-залі готелю "Станіславів", в м. Івано-Франківську, відбувся фінал щорічного конкурсу "Юніор бізнесу", який проводиться в рамках реалізації проекту "Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання". Десять команд-фіналістів презентували свої бізнес-ідеї конкуруючи в креативності, здатності презентувати свою ідею та вмінні її захищати і переконувати що вона краща. Фіналісти продемонстрували свої підприємницькі здібності та знання основ бізнес-планування. Журі конкурсу, яке складалось з досвідчених, відомих підприємців, представників науки та освіти визначило переможців конкурсу.

Бізнес-ідея  учасників студії художнього дизайну «Стиль і мода» ЦПТО №1 із виготовлення сучасних виробів з використанням елементів старовинної вишивки «З поверненням до витоків»

здобула ІІ місце.

Вітаємо учасників та їхнього керівника  викладача професійно-теоретичної підготовки Скрипку Н.М. з перемогою та бажаємо натхнення у створенні нових ідей та проектів.

****************************************************************************************************

Вітаємо з професійним святом!!!

Щиро вітаємо всіх освітян! Зичимо натхнення й терпіння у нелегкій щоденній праці, міцного здоров’я та витривалості. Адже саме ці якості найбільш необхідні повсякчас кожному педагогові. Нехай кожен Ваш новий день розпочинається усмішкою, а завершується відчуттям задоволення від плідної і корисної праці. Бажаємо Вам цікавих ідей і творчих знахідок в роботі, повноти і неповторності життя , невичерпних творчих сил і натхнення, справжнього щастя та довгої людської вдячності.

**************************************************************************

Презентація творчих робіт учнів Центру ПТО №1

в Будапешті

Творчі роботи учнів Центру професійно-технічної освіти №1 м. Івано-Франківська - колекції одягу з елементами української вишивки у різноманітних стильових виконаннях стали яскравим прикладом національної самобутності українців на святі етнічних меншин, який пройшов 24 вересня 2016р. в угорському місті Будапешт.

***************************************************************

 1 вересня 2016 року в Центрі ПТО №1

 Відбулася урочиста лінійка присвячена Дню Знань. 

Зі словами привітання до учнів, батьків та педагогів звернувся директор Центру ПТО№1 Б.В. Казимирів

 

 Напутні слова з побажаннями стати добрими фахівцями прозвучали також і від запрошених гостей свята: методиста НМК ПТО Івано-Франківської області - Майдан Л.В., голови обласної профспілкової організації  працівників побутового обслуговування населення України - Павлишина Зіновія Григоровича, випускниці Центру ПТО №1, а сьогодні працівника ательє "Майдан" - Безверхів Олесі.

Традиційною на святі  стали демонстрація Зразковим колективом театр-студією "Стиль і мода" колекції жіночого одягу, виступ учасників гуртків художньої самодіяльності Центру ПТО №1.

Перший дзвінок покликав на навчання понад 600 учнів Центру ПТО №1, з яких 295 учнів це- першокурсники: майбутні кравці, закрійники, перукарі, манікюрники. 

Навчання розпочалося з уроку присвяченого 25 річниці проголошення Незалежності нашої країни "Від проголошення Незалежності до нової України"

*************************************************************************

ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ №1

м. Івано-Франквська

ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Випускників 9 класів за професіями:

§Кравець

  • §Кравець; Вишивальник
  • §Перукар (перукар-модельєр)
  • §Перукар (перукар-модельєр), Візажист

        Термін навчання 3 роки.

Випускники після закінчення навчання отримують атестат про повну загальну середню освіту і диплом кваліфікованого робітника відповідно до обраної професії.

Випускників 11 класів за професіями:

  • §Кравець, Закрійник
  • §Перукар (перукар-модельєр) 
    • §Манікюрник

***************************************************************************

30 червня 2016 року в Центрі ПТО№1 м. Івано-Франківська

відбулася урочиста лінійка присвячена закінченню навчального року. Сьогодні дипломи кваліфікованого робітника з професії Кравець, Кравець; Вишивальник, Закрійник, Перукар(перукар-модельєр), Манікюрник отримали 233 випускника Центру ПТО №1.  

З привітальним словом до учнів, педагогів, батьків звернувся директор Центру ПТО №1 - Б.В. Казимирів.

 Прозвучали слова вітання і від запрошених гостей:

-      Х.Г.Битківської  - методиста ДЗ НМК ПТО у Івано-Франківській області; 

-       В.П.Петришин  -  технолога компанії ESTEL м. Івано-Франківська; 

-       І.В.Симківа  –супервайзера компанії ESTEL.

Грамотами Центру ПТО№1 нагородили переможців конкурсів фахової майстерності, предметних олімпіад,  активних учасників художньої самодіяльності та гурткової роботи.

Традиційною на святі  стала демонстрація Зразковими колективами дизайн-студією «Стиль і мода» та «VERITAS» колекції жіночого одягу та виступ учасників художньої самодіяльності.

*********************************************************************************

12 червня 2016 року учні Центру професійно-технічної освіти №1 м. Івано-Франківська, гуртківці зразкового художнього колективу «Дизайн-студія "Veritas"» під час флешмобу на екоплатформі (в рамках проведення мистецького фестивалю “PORTO Franko Гогольfest”) продемонстували колекцію суконь «Джинсовий Бум», яка виготовлена зі «старих» джинсових штанів, спідниць, курток. Колекція створена під гаслом «Нове життя старим речам», на її виготовлення витрачено близько 80 одиниць вживаного одягу. Колекція повністю відповідала своїй назві, оскільки була справжнім «Бумом!!!» для глядачів.

*************************************************************************

10 червня 2016р. на площі біля фортечної галереї Бастіон відбувся професійно-орієнтаційний захід “Обери свою професію” (за підтримки Проекту Європейського Союзу “Відновлення ковальського мистецтва як одного із найстаріших елементів економічного зростання”). Учні  Центру ПТО №1 з професії: кравець, перукар, маікюрник презентували свої творчі роботи, провели майстер-класи, підготували музичне вітання.

За активну участь у роботі містечка народних промислів заклад нагороджений Дипломом від міського голови Руслана Марцінківа. 

  ************************************************************************

Творчі роботи учнів Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська - вишиті стрічками сучасні сукні (виконавці- гуртківці зразкового художнього колективу "Дизайн - студія "Veritas" ) та сукні з елементами автентичних зразків жіночого одягу (виконавці-гуртківці зразкового художнього колективу "Театр-студія художнього дизайну "Стиль і мода") стали справжньою окрасою виставки, проведеної в рамках виступу лауреатів міжнародних конкурсів-струнного ансамблю "Quattro Corde", яка відбулася 02.06.2016р. в Івано-Франківській обласній філармонії.

 

**************************************************************

  12 травня 2016 року в Центрі ПТО №1 відбувся ІІ етап (фінал)

конкурсу професійної майстерності з професії Перукар (перукар-модельєр)

серед учнів ІІІ курсу (групи П-8, П-5, П-10, П-2,)

номінація «Алегорія миру. Нова коса». 

Серед  10 учасників фінального змагання журі визначило найкращі роботи, враховуючи професійність виконання зачіски та створення цілісного образу відповідно до номінації

перемогу здобула

І місце - учениця групи П-8 Ковбас Наталія,

(майстер виробничого навчання Мула З.І.)

 

           ІІ місце

-         Мельник Уляна  група П-8(майстер виробничого навчання Мула З.І.)     

-         Данів Віта  група П-8 (майстер виробничого навчання Мула З.І.)

ІІІ місце

-         Дорошенко Маряна група П-2

(майстер виробничого навчання Вербицька О.М.)

 

Конкурс засвідчив високий професійний рівень підготовки учнів та їх вміння творити креативно

******************************************************************** 

За підтримки департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації та Івано-Франківського державного центру естетичного виховання 8 травня 2016р.  в м. Івано-Франківську відбувся гала-концерт обласного конкурсу  «Бурштинове намисто» та конкурс виробів декоративно-ужиткового мистецтва серед учнів ПТНЗ та студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Центр ПТО №1 м. Івано-Франківська презентував творчі роботи учнів та майстрів виробничого навчання з професії: Кравець, Кравець; Вишивальник, Перукар (перукар-модельєр), Манікюрник. На огляд представлено 39 робіт, це - колекції плаття «Мольфарові вишиванки», «Подих серця», колекції зачісок, композиції робіт із волосся та нігтів.

Учасники Зразкових колективів Центру ПТО №1: дизайн-студії «Стиль і мода» та «Veritas» продемонстрували гостям свята колекції суконь та зачісок. 

Вокальним подарунком для учасників свята був виступ перможниці конкурсу Пісенний вернісаж учениці Центру ПТО №1, учасниці Зразкового вокального колективу «Галичанка» Грицак А. 


*******************************************************************

Перші успіхи навчених юних тренерів у проведенні просвітницьких заходів з профілактики торгівлі людьми.

Учнями нашого закладу: Фітковською Роксоланою, Грицак Анною, Мельник Уляною, Ковбас Наталією та Стецюк Лілією було проведено ряд заходів.

 

- тренінг на тему: «Творимо разом світ безпечний для дитини».

- нтерактивна гра «Безпечна подорож »;

- опрацювання та обговорення коміксів

«Твоє життя-твій вибір».

- проведення гри «Рожеві окуляри»;

 

-лекція з переглядом відеороликів на тему: « Безпечна міграція та працевлаштування»;

- виставка стіннівок на тему: «Безпечна міграція та працевлаштування».

 

                         **************************************************

ЧОРНОБИЛЬ.....ТРАГЕДІЯ.......ПАМ'ЯТЬ.....

26 квітня 2016 року в пам'ять про Чорнобильську трагедію 1986 року викладач Гайдаш О.В. разом з учнями Центру  ПТО №1 провела відкриту виховну годину-спогад присвячену 30-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

********************************************************************
Презентація професій від Центру ПТО №1 

20 квітня 2016 року учні Центру ПТО №1 взяли участь у інтерактивному профорієнтаційному заході організованого Центром зайнятості м. Івано-Франківська для учнівської молоді загальноосвітніх шкіл міста. У майстер-класах від учнів Центру ПТО №1  кожен бажаючий мав змогу спробувати себе у ролі кравця, закрійника, перукаря, манікюрника. За кращу виконану роботу учні шкіл отримали  від закладу в нагороду цікаві призи. 

********************************************************** 

Осягнути шлях до пізнання Любові, Добра, Правди,  Істини.

19 квітня 2016 року учні та педагоги Центру ПТО №1 напередодні  великого християнського свята Воскресіння Христового взяли участь у Хресній дорозі в церкві Царя Христа м.Івано-Франківська. Такий захід уже в’пяте організований керівниками гуртків художньої самодіяльності за сприяння адміністрації закладу.

 

**********************************************************************

25 березня 2016р. в Центрі ПТО №1 проведено День цивільного захисту

Проведені навчання для учасників навчально-виховного процесу з цивільного захисту у разі виникнення повітряної небезпеки. Учні разом з класними керівниками, викладачами, майстрами виробничого навчання, дотримуючись схеми евакуації спустилися в укриття закладу, яке обладнане відповідно до нормативних вимог.

Начальник цивільного захисту Центру ПТО №1 Хома В.І. ознайомив з правилами перебування у замкнутому приміщенні; медичний працівник Федорків Н.Л. провела навчання з надання першої медичної допомоги. 

  

 Проведені навчання з локалізації пожежі на відкритій території

**********************************************************************

Вітаємо переможців

ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів ПТНЗ

з прфесії Кравець

ученицю групи Ш-4 Кузан Мар'яну  - І місце

ученицю групи Ш-4 Данилюк Тетяну  ІІ - місце

який проходив на базі Центру ПТО №1 17 березня 2016року за спиряння департаменту освіти, науки та молодіжної політики

Івано-Франківської обласної державної адміністрації

та ДЗ НМК ПТО в Івано-Франківській області


*****************************************************************

День відкритих дверей у Центрі ПТО №1

12 березня 2016 року у Центрі ПТО №1 відбулася  "Зустріч з професією". Для  випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста та області проведені оглядові екскурсії навчальних кабінетів, майстерень, де учні та майстри виробничого навчання проводили майстер-класи. У актовій залі відбулася зустріч з адміністрацією закладу. Для гостей заходу проведена демонстрація кращих творчих робіт учнів, виступи гуртків художньої самодіяльності.

  

****************************************************************

Відзначення 202 річниці з Дня народження  Т.Г. Шевченка у Центрі ПТО №1

З  4 до 11 березня  2016 року у Центрі ПТО №1 відзначили  Шевченківські дні. Викладачі української мови та літератури Шуляр С.І., Карпаш І.З., Хома Н М., разом з учнями провели літературні читання присвячені творчості Великого Кобзаря, у групах проведені виховні години, учні підготували тематичні стіннівки.


**********************************************************************

Творчий зіт гуртків художньої самодіяльності ПТНЗ області

2 березня  учасники  художньої самодіяльності Центру ПТО №1 презентували свою концертну програму на огляд-конкурс  художньої самодіяльності ПТНЗ області присвячений 25 річниці Незалежності України. Творчий звіт гуртківців оцінювало професійне журі.

*************************************************************************************

В співпраці з роботодавцями

1 березня в Ценрі ПТО №1 спеціаліст Центру зайнятості м. Івано-Франківська провела для учнів випускних груп навчальний тренінг "Співпраця з роботодавцями". Випускники отримали професіні практичні поради щодо працевлаштування та проходження співбесіди з роботодавцем. Виступ супроводжувався цікавми відеопрезетаціями. Присутні мали змогу отримати  відповді на свої конкретні запитання.

********************************************************

Зберігаючи квітам життя, ми прикрашаємо своє!

25 лютого 2016 р.  викладач біології  Г.В. Корнукій провела  пізнавальну лекцію для учнів про збереження ранньовесняних квітів на тему: «Збережемо первоцвіт для майбутнього». Учні із цікавістю слухали розповідь викладача про те, яку невиправну шкоду ми наносимо природі, зриваючи ранні квіти, про давні легенди виникнення весняних квітів.

         

****************************************

Дякуємо Героям Небесної Сотні……

19.02.2016р. навчання в Центрі ПТО №1 розпочалося із тематичної виховної години: "Дякуємо героям небесної Сотні". Класні керівники зі своїми учнями запалили поминальні свічки та  вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.  

    

************************************************************* ******************************

18.02.1016р .  відбулася зустріч учнів  Центру ПТО №1   з лікарем-наркологом м. Івано-Франківська.

З учнями проведена превентивна бесіда на тему: «Про шкідливий вплив наркотиків та   алкоголю  на організм молодої людини».

 

*************************************************************************

"Під зорею Франкового слова"

21.01.2016р. в Центрі ПТО №1 пройшли педагогічні читання присвячені життю та творчості  І.Я. Франка.

   Викладачі української мови та літератури Шуляр С.І., Хома Н.М., Карпаш І.З. підготували матеріали про перебування І.Франка на Прикарпатті. Цікаві факти творчості І.Франка як фольклориста у своєму виступі висвітлила бібліотекар Олексин О.О. Прозвучали уривки творів І. Франка,  у виконанні керівника гуртка художньої самодіяльності Івасюк О.О. пролунали уривки пісень Франка, які охоче підхоплювали та виконували всі присутні. Підготувала матеріали та провела захід методист Якубів Н.Я.

 

*********************************************************

НАВЧАЮЧИ ДОПОМОГАЄМО 

Командування та бійці 92-ої окремої механізованої  Чугуєво-Рошпинської бригади подякували педагогічному колективу та учням Центру ПТО №1 за надання волонтерської допомоги

*********************************************************************************************************************************************

 17.12.2015р. на базі Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська 

відбулася нарада директорів  

професійно-технічних навчальних закладів області

В роботі наради взяли участь:

Гаврилюк І.О., начальник управління професійно-технічної, вищої освіти та кадрової роботи департаменту освіти і науки облдержадміністрації

Кирдяк Г.Ю., начальник відділу професійно - технічної,   вищої освіти і науки управління професійно - технічної,   вищої освіти та кадрової роботи

Захарія О.М., головний спеціаліст відділу професійно-технічної,    вищої освіти і науки управління професійно-технічної, вищої освіти та кадрової роботи

Дяків О.В., головний спеціаліст відділу професійно-технічної, вищої освіти і науки управління професійно-технічної, вищої освіти та кадрової роботи

Верховцев В. М., методист ДЗ НМК ПТО в Івано-Франківській області

Керівники професійно-технічних навчальних закладів області.

Теми наради: «Про підсумки роботи  ПТНЗ області за І півріччя та завдання на ІІ півріччя 2015-2016 навчального року».

-         Начальник управління професійно-технічної, вищої освіти та кадрової роботи департаменту освіти і науки облдержадміністрації - Гаврилюк І.О.,   ознайомив учасників наради з станом та перспективами розвитку професійно-технічної освіти області та навчальних закладів зокрема.

-       Директор Центру ПТО № 1 м. Івано-Франківська, голова асоціації працівників професійно-технічної освіти Івано-Франківської області - Казимирів Б.В.,  у своєму виступі висвітлив пріоритетні завдання Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти в процесі реформування системи професійно-технічної освіти.

       

Відповідно до плану роботи наради викладачі та майстри виробничого навчання Центру ПТО №1 провели відкриті уроки та позаурочний захід.

****************************************************************************** 

«МІС КРЕАТИВНІСТЬ» від  ESTEL

Вітаємо фіналістку  Всеукраїнського конкурсу

серед студентів навчальних закладів з перукарського мистецтва

“Снігова королева 2015” від компанії ESTEL

ученицю групи  П-2  Татарчук Сніжану та її модель  ученицю групи КЗ Мельник Анастасію

з перемогою!

  

«СНІГОВА КОРОЛЕВА  2015 ВІД ESTEL»

  В ЦЕНТРІ ПТО №1

“Снігова королева” від компанії ESTEL це - щорічний наймаштабніший конкурс України з перукарського мистецтва серед молодих та амбіційних студентів-перукарів країни

Учні, викладачі професійно-теоретичної підготовки,  майстри виробничого навчання з професії Перукар (перукар-модельєр) Центру ПТО №1 неодноразово  беруть участь у таких  конкурсних змаганнях.  В цьому році конкурс проходив у 4 етапи:

 29.10. 2015р.відбувся І етап  навчання викладачів, майстрів виробничого навчання.  Після закінчення даного навчання майстри-викладачі отримали сертифікат “КОЛОРИСТ ESTEL

25.11. 2015р.- 2 етап семінар «Ексклюзивний блонд» з відпрацюванням для студентів.

Технологи компанії проінформували учнів про сучасні модні тенденції та актуальні креативні рішення, нові техніки та схеми у фарбуванні блонд-відтінків.

26.11. 2015 р. у нашому навчальному закладі відбувся 3 етап  півфінал конкурсу.

Кращі авторські образи учні груп ІІІ курсу з професії Перукар (перукар-модельєр) представили у півфіналі конкурсу. У конкурсній роботі оцінювався: професіоналізм та складність роботи, відповідність модним тенденціям, чистота виконання, гармонійність та естетичність створеного образу, оригінальність ідеї та креатив.

Роботи 3 етапу конкурсу оцінювало компетентне журі до складу якого входили:

Голова журі  Савіцька Наталія Олександрівна – технолог-експерт компанії  ESTEL м. Київ

Члени журі:

- Пацула Сергій Артурович територіальний менеджер компанії  ESTEL Західного регіону

- Петришин Валентина Павлівна - технолог-експерт компанії ESTEL м. Івано-Франківськ

- Пахульська Ірина Зіновіївна  викладач професійної підготовки ЦПТО №1.

У підсумку змагань місця розподілилися між учасниками наступним чином.

4 місце - робота учениці групи П-8 Березницької Уляни,  майстер виробничого навчання Мула Зоряна Іванівна

3 місце учениця групи П-10 Савенчук Тетяна  майстер виробничого навчання Бурачок-Онищук Ірина  Михайлівна

2 місце  робота учениці групи П-5  Йосипчук Діани,  майстер виробничого навчання Гайтус  Тетяна михайлівна

1 місце робота учениці групи П-2  Татарчук Сніжана,   майстер виробничого навчання Вербицька Олеся Миколаївна

На церемонію нагородження в актовій залі зібралися ледь не всі учні та педагогічні працівники закладу. Це яскраве, незабутнє видовище модних образів, створених руками молодих  і креативних майстрів, які розпочинають свій професійний шлях у перукарському мистецтві.

Учасники та переможці нагороджені цінними подарунками, наборами для догляду за волоссям від компанії ESTEL, а головне сертифікатами на навчання та дипломами учасника.

03.12. 2015р.- 4 етап  відбудеться фінал конкурсу (м. Київ)


 

******************************************************************************************

Тренінг "Вибір у твоєму житті"

Профілактика ВІЛ/СНІД в учнівському середовищі

1 грудня 2015 року у Всеукраїнський день боротьби зі СНІДом психологічною службою ЦПТО№1 м. Івано-Франківська проведено  тренінг з метою роз’яснення учням понять: «ВІЛ-інфекція», «СНІД» та шля­хів їх поширення, способів і засобів профілактики. А також з метою, формування в учнів практичних навичок, які навчать відмовлятися від пропозицій, пов’язаних із ризиком інфікування ВІЛ, виховання толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих.

                                                                   

****************************************************************************************

24 листопада в Центрі ПТО №1 проведений вечір-реквіємдо вшанування жертв голодоморів

   

*********************************************************************************************

 Команда  Центру ПТО №1 переможці обласної спартакіади із волейболу серед ПТНЗ області

 

           *************************************************************************************** 

   19 листопада учні Центру ПТО №1 з професії Перукар (перукар-модельєр) взяли участь у заході "Абетка здоров'я", який організувала та провела Служба у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської ради. Учні ознайомили дітей з правилами догляду за волоссям,  а також всі бажаючі мали змогу отримати майстер-клас з плетіння волосся.

*******************************************************************************************

      19 листопада працівники Молодіжної превенції ГУНП України в Івано-Франківській області провели бесіду з учнями навчального закладу щодо адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх. 

Окрім того, учні мали нагоду побачити фільм про наркоманію-страшну реальність, яка забирає тисячі людських життів та калічить долі людей.

 

*********************************************************************************************

                                           Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в Центрі ПТО №1

 

 З  12 по 16 жовтня в Центрі ПТО №1 проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності відповідно до плану проведення розроблені інформаційні матеріали з безпеки життєдіяльності.

12.10.2015р. -  виставка інформаційно – довідкових матеріалів з питань безпеки життєдіяльності та охорони праці.

13.10.2015р.  - виставка учнівських тематичних стіннівок.

13.10. – 15.10.2015р. проведені виховні години у групах І – ІІІ курсів. Учні підготували реферати з питань безпеки життєдіяльності та заслухали на виховних годинах.

13.10.2015р. представниками ДСНС в Івано – Франківській області проведена бесіду на тему: «Основні правила поведінки при виявленні маловідомих предметів, під час подорожі до лісу, при виникненні надзвичайних ситуацій» та продемонстрований фільм «Небезпечні знахідки».

13 жовтня учні Центру професійно-технічної освіти №1 в Івано-Франківська зустрілися із працівниками Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області.  Із розповіді рятувальників присутні дізналися про кількість пожеж та надзвичайних ситуацій в області, особливості поводження та правильне протистояння будь-якій небезпеці. І учням, і педагогам було дуже цікаво почути такий необхідний для кожного матеріал із перших уст – від фахівців. Продемонстрований в залі  короткометражний фільм «Пожежа у житловій кімнаті» показав основні етапи розвитку пожежі, невситиме полум’я, котре метр за метром поглинало людське майно, перетворюючи його на жахливе згарище.

15.10.2015р. проведена бесіда з учнями на тему: «Радіаційна безпека і захист населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій».

16.10.2015р. проведена бесіда з учнями з питань виникнення надзвичайних ситуацій у побуті та під час трудової діяльності, відпочинку, та продемонстровані навчальні фільми.

****************************************************************************************

Команда ЦПТО №1 призери обласного огляду-конкурсу

стройової, національно-патріотичної пісні та строю учнівської молоді

  14 жовтня в м.Івано-Франківську в рамках святкування Дня захисника України, Дня Українського козацтва та створення Української Повстанської Армії серед студенської та учнівської молоді проведений обласний огляд-конкурс стройової, національно-патріотичної пісні та строю.

Вітаємо команду учнів ЦПТО №1 із зайнятим ІІ місцем. А особливо,  колектив  учнів та педагогів ЦПТО №1 вітає зі святом  керівника фізичного виховання, учасника АТО Євтушенка О.В. 

**********************************************************************************************

Засідання обласної методичної секції методистів ПТНЗ

Відповідно до плану роботи навчально-методичного кабінету ПТО в Івано-Франківській області 07.10.2015р. на базі ЦПТО №1 відбулася методична секція методистів ПТНЗ області на тему "Організація роботи методичної служби в навчально-виробничому та виховному процесах ПТНЗ".

Відкрила засідання директор НМК ПТО Рудик М.О.,  Методист  НМК ПТО Майдан Л.В. ознайомила методистів ПТНЗ із  організаційними аспектами проведення курсів підвищення кваліфікації,  стажування та атестації педагогічних працівників ПТНЗ. Методисти ПТНЗ поділилися досвідом методичної роботи. Зокрема, свої напрацювання презентували голова методичної секції методист  Креховецька М.Б., методист ВХПУ №3 Винничук Л.В.,  методист ПЛАТіБ Пилипів-Тимів А.Ю., методист  ЦПТО №1 Якубів Н.Я., методист НПЦ САПР ЦПТО №1 Бірчинська Л.С., викладач-методист ЦПТО №1 Сігель М.О.    Організатори секції провели для учасників  методичний колоквіум. 

********************************************************************************************************************************************

Святкування Дня працівників освіти у ЦПТО №1

                                                

                       Святковим концертом учні ЦПТО №1привітали педагогів з професійним святом.

Дорогі педагоги!

Щира подяка вам за невтомну працю, творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість,

за добросовісне служіння обраній професії, за терпіння і талант, що так щиро і щедро передаєте своїм учням.

Ми з впевненістю йдемо у майбутнє, адже маємо прекрасних вчителів,

Тож, хай творчий вогонь в нашім серці не згасне,

Хай сили невичерпні ваші квітнуть,

Гордість по праву за світлий, прекрасний,

Великий учительський труд!

 

 ****************************************************************************************************************************************************************************

1 вересня 2015 року в Центрі ПТО №1

 Відбулася урочиста лінійка присвячена Дню Знань. Зі словами привітання до  учнів, батьків, педагогів  звернувся директор ЦПТО№1 Казимирів Б.В.

В навчальному закладі радо зустріли  викладача фізичної культури ЦПТО№1 Євтушенка О.В.,  який  перебував у зоні АТО.

Навчання розпочалося з уроку «Свою Україну любіть. Любіть її…..Во врем’я люте. В останню тяжкую минуту за неї Господа моліть…»

 

 

  

***************************************************************************************************************************************** 

 ****************************************************************************************************************************************

 

 

Учні Центру ПТО№1 м. Івано-Франківська - переможці конкурсу відеопроектів.

     Протягом березня-червня 2015 року Міністерством освіти і науки України та Офісом Ради Європи в Україні в рамках проекту Ради Європи «Зміцнення та захист прав дітей в Україні» був проведений Всеукраїнський конкурс відеопроектів з подолання всіх форм насильства щодо дітей та просування прав людини і демократичного громадянства. У конкурсі взяли участь 362 роботи від творчих колективів  загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, представлені у формі відеопроектів,  відеопрезентацій, відеороликів,  флешмобів, театральних постановок, анімаційних проектів. Журі Конкурсу відзначило 35 найцікавіших робіт, які стали фіналістами. 9 червня відбувся фінал конкурсу, у якому визначено 10 переможців, серед яких представники професійно-технічної освіти - учні Центру ПТО№1 м.Івано-Франківська  з  відеопроектом - «Великі права маленької людини».

 

 

 

***********************************************************************************

Учні гуртка "Veritas" Центру  ПТО№1 прийняли участь у заходах фестивалю "EcoLifeStyle" , який відбувся  6 червня 2015 року  на Вічевому майдані м. Івано-Франківська. Гуртківці перзентували колекцію одягу з нетрадиційних матеріалів.

 

******************************************************************************************************

 

 

 

 

 

 

Вітаємо ! 

ученицю ЦПТО№1 Король Іванну

 з перемогою в обласній спартакіаді з легкої атлетики серед учнів ПТНЗ Івано-Франківської області

 ************************************************************************************************

10 травня 2015 року в м.Івано-Франківську  відбувся конкурс виробів декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості  професійно-технічних начальних закладів області. Педагогічні працівники та учні Центру ПТО№1 презентували  кращіроботи  кравців,  перукарів та манікюрників, які мали  високий рівень виконання та творчий підхід щодо оформлення. На огляд жюрі та глядачів були представлені  24 експонати технічної творчості -  колекції суконь: "Акорди квіткових сезонів", "Магія стрічок" виготовлені з використанням техніки вишивки стрічками,  вечірні зачіски,  композиції з волосся та колекцію художнього розпису нігтів.  Гурткова робота представлена неординарною та креативною колекцією суконь з газет.

  ***********************************************************************************************************

1939-1945

ПАМ'ЯТАЄМО

                                 ПЕРЕМАГАЄМО

У ці весняні дні ми віддаємо шану всім, хто на бойових і трудових фронтах боровся за Перемогу, хто мужньо протистояв ворогу, хто самовіддано відстоював свободу Батьківщини. 8 травня 2015 року в Центрі ПТО№1 проведений виховний захід з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Європі. Захід супроводжувався вшануванням пам’яті загиблих воїнів Другої світової війни, Героїв Небесної Сотні та учасників АТО хвилиною мовчання.   

 

 

**************************************************************

УВАГА!

електронну адресу змінено:

cpto1@ meta.ua

****************************************************************

 

Тиждень професійної майстерності побутових професій

З 20 по 24 квітня  в ЦПТО№1 відбувся Тиждень професійної майстерності побутових професій. Кожна група продумала свій стиль в одязі та в елементах зачісок. Заздалегідь учні перших курсів підготували тематичні стіннівки. Цікаво оформлена виставка кращих робіт учнів: композиції з волосся, експонати манекенів зачісок та колекція типсів з художнім розписом. Відбувся конкурс «Кращий з професії» серед учнів ІІІ курсу в номінації «Фантазійна зачіска фронтального типу». Такі заходи -  це завжди свято краси та   феєрія  творчої фантазії як для учнів так і їх наставників.

  

*******************************************************************

Проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності

Відповідно до наказу департаменту освіти і  науки  Івано-Франківської ОДА та Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано – Франківській області  від 26.03.2015р. «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах області» з метою проведення цілеспрямованої роботи з учнями з питань забезпечення безпеки життєдіяльності в Центрі ПТО№1 з 06.04.2015р. по 10.04.2015р. проведено «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

Відповідно до тематичного плану на тему: «Небезпека вдома та на вулиці» учні Центру підготували реферати,  учнівські стіннівки та провели обговорення на виховних годинах. Інженер з охорони праці Євтушенко А.А. провела бесіду з учнями з питань виникнення надзвичайних ситуацій у побуті та під час трудової діяльності, відпочинку.

Під час проведення тижня знань з безпеки життєдіяльності була організована зустріч з представниками ДСНС в Івано-Франківській області, та представниками Мальтійської служби допомоги.

Підліткам продемонстрували навчально-пізнавальний фільм про небезпеку застарілих боєприпасів. Вони дізналися і про вибухівку, котра в сучасних умовах може бути замаскована у найнесподіваніших предметах: іграшках, валізах, речах побутового вжитку. Це – реалії, а такі знання просто необхідні зараз кожній людині.

Працівник Мальтійської служби допомоги міста Івано-Франківська Леся Гунчак розповіла та продемонструвала студентам на манекені способи надання першої долікарської допомоги людині, котра цього потребує. Такі вміння сьогодні є надзвичайно корисними для кожного пересічного громадянина, адже вони у будь-який час можуть врятувати чиєсь життя. 

 

                                                      

****************************************************************************************

Вітаємо учасників гуртка технічної творчості «Veritas»

 та їх керівника –Бірчинську Л.С.

з перемогою в ІV підсумковому  етапі

Всеукраїнського конкурсу  «Моральний вчинок».

Екологічний проект «Красиве життя-покинутим речам»,

виконаний  учнями Центру ПТО№1  визнаний членами журі ,а це-Президент ВГО «Асоціація українських правників» Василь Костицький, Почесний голова СоюзуУкраїнок-Лілія Григорович, Президент Західно- Української Асоціації «Спадщина України» Ірина Квасниця,Голова правління БО «Всеукраїнський благодійний фонд «Заради тебе» Юлія Гольденберг,Президент Фонду волонтерів УкраїниТимофій Нагорний- найкращим-та зайняв І місце в категоріЇ «Учні ПТНЗ , коледжів, технікумів».

 

 

 

 

*******************************************

11.03.2015р. на базі Центру професійно-технічної освіти №1 м. Івано-Франківська відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Перукар». ІІ етап Всеукраїнського конкурсу засвідчив добрий рівень підготовки фахової майстерності конкурсантів. Учні презентували цікаві і неповторні образи, проявили свою творчість та необмежену фантазію у створенні вечірніх жіночих зачісок. Належні професійні вміння та навики підтвердили учні Люклян Анна (ЦПТО№1), Меленевич Любов (БПЛПЛ), Гордій Тетяна (КПЛ).


 

 

 

 

 Вітаємо фіналістку конкурсу ученицю групи П-1 ЦПТО№1 Люклян Анну та її   майстра виробничого навчання Долішню Євгенію Миколаївну з перемогою.


*************************************

4 березня 2015 року на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка Івано-Франківський державний центр естетичного виховання провів цікавий захід: університет технічних знань «Майстром ніхто не народжується, - ним стають навчаючись. Педагоги та учні Центру ПТО№1 м. Івано-Франківська радо відгукнулися на пропозицію взяти участь у цьому заході. Для учнів шкіл та гостей міста наші учні підготували цікаву програму. До уваги запрошених представлені творчі доробки учнів з професії: кравець, перукар, манікюрник. Проведені майстер-класи та демонстрація колекції одягу. Мета проведення заходу - презентація та показ шляхів реалізації творчих задумів учнівської молоді, яка здобуває робітничі професії у ПТНЗ.

 


 

 

 

 

 

  

 

  

20.01.2015 року в нашому закладі пройшли педагогічні читання на тему «Особистісно-орієнтоване навчання в освітній діяльності Центру ПТО№1». Досвідом роботи над методичною темою поділилися викладачі загальноосвітньої, професійно-теоретичної підготовки, майстри виробничого навчання.

        Під час педагогічних читань педагоги обмінялися досвідом використання різних методів навчання орієнтованих на особистість кожного учня, а також ознайомилися новими виданнями навчально-методичної та фахової літератури.

*******************************   

      5 січня 2015р. в приміщенні Національної спілки художників України м. Івано-Франківська відбулось урочисте відкриття обласної виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Різдвяна". Організаторами виступила сама НСХУ, а також Інститут мистецтв ПНУ.

 

   До відкриття виставки учасники гуртка "Veritas" Центру професійно-технічної освіти №1 м.Івано-Франківська  підготували спеціальний перформанс під назвою "Зимова Феєрія". Це колекція суконь із газет. Автор ідеї створення даної колекції   методист НПЦ САПР ЦПТО№1 Бірчинська Л.С.


 

 

******************************************************

24.11. 2014 року у нашому навчальному закладі відбувся обласний конкурсу від компанії Estel під назвою «Снігова королева». Умовою конкурсу було створити унікальний авторський образ, що відповідає сучасним тенденціям, відповідно вибраній номінації, що гармонійно поєднує всі складові образу: костюм, зачіска, макіяж, манікюр, аксесуари, типаж моделі.

Конкурс проходить в 4 етапи:

1 етап – навчання майстрів та викладачів із роботою продукції від Estel;

2 етап - конкурсанти приймали участь в семінарі від Estel «Ексклюзивний блонд», який складався з теоретичної та практичної частини з виконанням фарбування волосся моделі;

3 етап – визначаються кращі роботи регіону, призові місця та фіналісти

В конкурсі взяли участь 10 учнів з професії «перукар» у двох номінаціях. П’ять учасників з Брошнівського професійного лісопромислового ліцею, номінація «фантазійна зачіска». П’ять учасників з Центру професійно-технічної освіти №1, номінація «плетіння». Всі конкурсанти були забезпеченні професійними матеріалами, фірми Estel, для виконання зачісок. У 3 етапі конкурсу роботи оцінювало компетентне журі до складу якого входили:

Кістєньова Дар’я – технолог-експерт компанії Estel, діючий перукар, м. Київ.

Петришин Валентина - технолог-експерт компанії Estel, діючий перукар, директор перукарні «Еталон», м. Івано-Франківськ.

Когут Оксана – територіальний менеджер компанії Estel, м. Івано-Франківськ, Львів, Ужгород.

Учні презентували цікаві і неповторні образи, виявили свою творчість та необмежену фантазію. Важко було вибрати переможців, тому що всі роботи красиві, заслуговують на увагу. Але після підрахунків балів було визначено переможця.

Гран-прі здобула Шемрай Надія, група П-4, майстер виробничого навчання Гайтус Т.М.

ІІ місце – Василик Ірина, група П-4, майстер виробничого навчання Гайтус Т.М.

ІІІ місце – Юрків Божена, група П-1, майстер виробничого навчання Долішня Є. М.

Нагородження учасників конкурсу відбулося в актовій залі. Зі словами привітання до присутніх звернулася заступник директора з навчально-виробничої роботи Олійник Г.Б., яка подякувала організаторам конкурсу за надану можливість ознайомитися з новітніми технологіями перукарської справи та випробувати свої вміння на конкурсах такого рівня.

Всі учасники, які приймали участь у конкурсі нагороджені подяками. Учасники, які отримали призові   місця - нагороджені дипломами та подарунками від фірми Estel. Представник компанії Estel Кістєньова Дар’я повідомила, що переможець конкурсу буде приймати участь у 3 етапі – фіналі у місті Києві. Представники фірми Estel нагородили подякою наш заклад за організацію проведення обласного конкурсу.

Ми вітаємо переможця обласного конкурсу Шемрай Надіюта її наставників з перемогою та бажаємо успіхів та перемоги на Всеукраїнському конкурсі.

 

 

20.11.2014 року

відбувся вечір-реквієм пам'яті небесної сотні

"У нашій пам'яті вони назавжди залишились".

Метою заходу було вшанувати пам'ять героїв Небесної сотні,

виховати патріотичну свідомість учнів,

розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Вони гинули, та не здавались...

Хвилиною мовчання було вшановано героїв Небесної сотні,

які загинули за світле майбутнє України.

В холі нашого закладу було організовано тематичну виставку стінівок

"Пам'яті Небесної сотні".

   

 

 

ВІТАЄМО!

Збірну команду ЦПТО№1

з волейболу

за зайняте І місце 

серед команд ПТНЗ

Івано-Франківської області

 

Учні та педагогічний колектив ЦПТО№1 м. Івано-Франківська відгукнулися на прохання ветеранів Афганістану виконати термінове замовлення в підтримку військових АТО, у виробничих майстернях пошито 32 спальні мішки. До виконаного замовлення наші учні додали ще й власні подарунки: візитівки з словами підтримки та любові, власноруч виготовлені ляльки-мотанки, плетені в національних кольорах стрічки.

     06.11.2014р. – проведено ярмарок-продаж власної кулінарної випічки. На виручені від продажі кошти 2230 грн., закуплені теплі речі (шапки, рукавиці, шкарпетки), які також будуть передані військовим.

 

 

 

    

 

   

      

   

      Відповідно до наказу департаменту освіти, науки сім'ї, молоді та спорту Івано-Франківської ОДА від 24.09.2014р. № 427/310 «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах області» з метою проведення цілеспрямованої роботи з учнями з питань забезпечення безпеки життєдіяльності в Центрі ПТО№1 з 20.10.2014 по 24.10.2014р. проведено «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

      В рамках тижня проведено бесіди з учнями з наступних питань:

- виникнення надзвичайних ситуацій у побуті та під час трудової діяльності, відпочинку;

- основні правила поведінки при виявлені розливу ртуті, під час подорожі до лісу, під час збирання грибів і лікарських рослин.

      Проведено тематичні виховні години, виставку інформаційно-довідкових матеріалів з питань безпеки життєдіяльності та охорони праці, проведений конкурс на кращу учнівську стіннівку.

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні освітяни Прикарпаття!

У ваших руках-найбільша з цінностей світу-Людина. Саме від Вашої майстерності залежить її роль у житті,

її щастя та громадянська позиція.

Тож бажаємо Вам бути завжди тим Учителем , котрого з гордістю і любов’ю згадують учні, який вселяє віру в життя, добро, неповторність та особливе

призначення кожної людини.

Нехай Вам всміхається доля, даруючи міцне здоров’я та довголіття.

Миру, щастя добра Вам, творчих успіхів і невичерпної наснаги у нелегкій справі навчання та виховання, вагомих внесків в ім’я Людини та Української держави.

З повагою, 

учнівський колектив

Центру ПТО№1  

м.Івано-Франківська.

 

1 вересня радо відкрилися двері Центру ПТО№1 м.Івано-Франківська для 300 першокурсників, які прийшли навчатися професії: "Кравець", "Кравець-вишивальник", "Перукар", "Манікюрник",  та учнів ІІ і ІІІ курсів навчання.

 

Розпочалася лінійка з вшанування пам’яті Героїв,  які віддали своє життя за нашу соборну Україну.

На святковій лінійці з привітальним словом до учнів, педагогів, батьків звернувся директор ЦПТО№1 - Казимирів Б.В.

 

 

 

Слова привітання прозвучали і від наших гостей:

 

Гаврилюк І.О.- начальника відділу професійно-технічної, вищої освіти та виховної роботи департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА;

Ткачук І.І. - методиста ДЗ НМК ПТО у Івано-Франківській області;

Федорів Н.О. -  власниці  перукарні "Оскар" м. Івано-Франківська

також, до присутніх з привітаннями та настановами на навчання звернулися педагоги Центру:  класний керівник   групи Ш-5 Бублинський М.В., та майстер в/н групи П-3 Твердохліб Т.І.

Традиційною на святі  стала демонстрація, зразковим колективом театр-студією "Стиль і мода", колекції жіночого одягу "Гороховий мікс". 

 

 

 

 Творчі задуми учнів  Центру ПТО№1- для  Ярмарку ідей.

7 червня в м. Івано-Франківську відбувся Ярмарок ідей «Івано-Франківськ на шляху до сталого розвитку»,

що проходив під гаслом  «Збережи ресурси свого міста – приєднайся до екокоманди».

Головною метою заходу є зміна стилю повсякденного життя та поведінки, що передбачає  зменшення кількості сміття

й марних витрат сировини, раціональне споживання енергії та води, збільшення частки екологічних продуктів у щоденних покупках тощо.

До участі у заході були запрошені учні Центру ПТО№1 м. Івано-Франківська ,

які презентували колекцію одягу з вторинної сировини «Треш-колекшн».

Оригінальність колекції полягала в тому, що всі вироби виготовлені із найрізноманітніших нетрадиційних для одягу матеріалів, що були у вжитку - старих газет та журналів, поліетиленових пакетів, фольги, шпалер, дисків та інші.

Під час роботи над колекцією учні насамперед думали про практичність та неповторність , навіть епатажність, кожної моделі. Звичайно, що своїми порадами та досвідом їм допомагали дорослі наставники.

Приходьте навчатись до нас - в Центр ПТО№1 м.Івано-Франківська  і ми допоможемо вам стати неповторною , оригінальною та творчою особистістю.

 

 

  

 

 

Центр професійно-технічної освіти - Панель управления

Сообщение
  • Материал успешно сохранён
Изменить материал
  • Права
 
 

 

lt;p style=

p style=/strong

text-align: center;

/p

p style=

scroll back to top