Останні новини

  • В рамках проведення Всеукраїнського тижня права в Центрі ПТо №1 з 10.12 по 14.12. 2018 проведені тематичні заходи.

  • Вітаємо  команду Центру ПТО №1 з зайнятим 1 місцем в змаганнях з волейболу серед  ЗПТО Івано-Франківської області.

  • Методична розробка заняття «Лабораторія моделювання роботи малого підприємства»  методиста  Якубів Н.Я. увійшла в фінал "топ - 25 кращих робіт конкурсу".

  • Майбутні перукарі та візажисти - учні Центру професійно-технічної освіти 1 м. Івано-Франківська за лаштунками сцени розпочали роботу з підготовки моделей до показу.

  • Майбутні перукарі , учні Центру професійно-технічної освіти №1 м.Івано-Франківська на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності "WORLDSKILLS UKRAINE".

  • Протягом жовтня-листопада учні випускних груп Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська були учасниками бізнес проекту "Мистецтво та бізнес" організатором якого виступала торгово-промислова палата м. Івано-Франківськ.

  • З 26 по 30 листопада методична комісія швейних професій провела Тиждень швейних професій.

  • Викладач біології Центру ПТО №1 Корнукій Г.В. прийняла участь у вебінарі школи передового педагогічного досвіду, який проводив навчально-методичний кабінет Івано-Франківської області.

Тиждень швейних професій

З 26 по 30 листопада методична комісія швейних професій провела Тиждень швейних професій.

Тиждень насичений цікавими заходами, зустрічами, майстер-класами.

26 листопада кожна група швейний професій презентувала свої авторські емблеми, стіннівки

27 листопада - майбутні кравці під керівництвом своїх майстрів, викладачів підготували та провели майстер- класи із писанкарства, вишивки бісером, стрічками, продемонстрували модні техніки пов’язування шарфів.

28 листопада пройшла учнівська дослідницько-пошукова конференція «Авангардні течії молодіжної культури в одязі». Учні спільно з викладачами підготували цікаву інформацію про джинсовий одяг та один із напрямків молодіжної течії - косплей. Викладачі та майстри виробничого навчання відвідали урок викладача Колодій О.Є. який проходив у формі конкурсу.

29 листопада для всіх учнів та викладачів навчального закладу провели виховний захід «У вишиванках, як у піснях, душа народу», котрий гармонійно об’єднав майстрів кравецької справи із піснею. На захід запросили вокальний колектив с. Микитинці, для котрих кравці, закрійники, вишивальники створюють та виготовляють костюми для художньої самодіяльності. Дизайн - студія «Стиль і мода» ЦПТО №1 та випускниця Центру ПТО №1 Безверхів Олеся продемонстрували свої авторські колекції одягу в етнічному стилі.

1
10
11
2
20
3
4
5
6
7
8
9