Організація роботи

План роботи

Центру ПТО № 1 на квітень 2018 року

 
№ з/п Назва заходу Дата Відповідальний
1 Адміністративна нарада при директорі

щопонеділка

10.00

Казимирів Б.В.
2

Інструктивно-методичні наради:

-       викладачів;

-       майстрів виробничого навчання швейних професій;

-       майстрів виробничого навчання

побутових професій.

26.04.

25.04.

25.04.

Крижанівська Л.Б.

Плетяк Л.М.

Марініч О.Ю.

3

Засідання методичних комісій:

-       швейних професій;

-       побутових професій;

-       класних керівників;

-       вихователів;

-       суспільно-гуманітарних дисциплін;

-       природничо-математичних дисциплін;

-       фізичної культури і предмету «Захист Вітчизни».

17.04.

16.04.

24.04.

23.04.

19.04.

18.04.

19.04.

Гриців Г.В.

Замолінська Н.І.

Глинянюк М.І.

Проць О.Й.

Марченко Л.Я.

Петренко О.В.

Шеремет В.М.

4 Проведення державних підсумкових атестацій та іспитів із професійно-теоретичної підготовки у випускних групах згідно графіку

Олійник Г.Б.

Крижанівська Л.Б.

5 Проведення загально училищної Хресної дороги в церкві Царя Христа м. Івано-Франківська 3.04 Івасюк О.О.
6 Атестація педпрацівниківників атестаційною комісією ІІІ рівня 20.04

Когуч Н.В.

Якубів Н.Я.

7 Тиждень знань з безпеки життєдіяльності 16-20

Євтушенко А.А.,

Хома В.І.

9 Тиждень охорони праці 23-27 Євтушенко А.А.
10 Проведення відкритого виховного заходу «Збережемо первоцвіт» 10.04 Корнукій Г.В.
11 Конкурс газет та стіннівок до 31–ої роковини Чорнобильської катастрофи 23.04-27.04 Класні керівники, старости груп
12

Година класного керівника:

-         аналіз навчання, відвідування в березні

-         бесіда щодо попередження правопорушень

-         бесіда «Я обираю здоровий спосіб життя»

-         виховна година «Чорнобиль – наша печаль і скорбота»

І тиждень

ІІ тиждень

ІІІ тиждень

ІV тиждень (згідно графіку)

класні керівники

13 Засідання штабу профілактики правопорушень 24.04.

Казимирів Б.В.

 Шикоряк А.З.

14 Засідання старостату щопонеділка Когуч Н.В. рада УС
15 Засідання Ради учнівського самоврядування 26.04. рада УС
16 Участь педагогічних працівників в роботі обласних секцій згідно плану роботи Якубів Н.Я.
***********************************************************************
План роботи
Центру ПТО № 1 на березень 2018 року

№ з/п

Назва заходу

Дата

Відповідальний

1

Адміністративна нарада при директорі

щопонеділка

10.00

Когуч Н.В.

2

Інструктивно-методичні наради:

- викладачів;

- майстрів виробничого навчання швейних професій;

- майстрів виробничого навчання побутових професій.

29.03.

28.03.

28.03.

Крижанівська Л.Б.

Плетяк Л.М.

Марініч О.Ю.

3

Засідання педагогічної ради

22.03.

Когуч Н.В.

4

Засідання атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників

27.03.

Когуч Н.В.

5

Засідання методичних комісій:

-        швейних професій;

-        побутових професій;

-        класних керівників;

-        вихователів;

-        суспільно-гуманітарних дисциплін;

-        природничо-математичних дисциплін;

-        фізичної культури і Захисту Вітчизни.

13.03.

19.03.

21.03.

20.03.

15.03.

13.03.

16.03.

Гриців Г.В.

Замолінська Н.І.

Глинянюк М.І.

Проць О.Й.

Марченко Л.Я.

Петренко О.В.

Шеремет В.М.

6

Проведення пробного ЗНО на базі ЦПТО №1

24.03.

Крижанівська Л.Б.

7

Проведення відкритого виховного заходу «Збережемо первоцвіт»

21.03

Корнукій Г.В.

8

 Проведення декади заходів Т.Г. Шевченкові

- конкурс читців

- конкурс плакатів

- конкурс творчих учнівських робіт

- перегляд фільмів

05.-16.03.

Хома Н.М.

Шуляр С.І.,

Карпаш І.З

9

Участь у проведенні ІІ етапу олімпіад з загально технічних дисциплін серед ПТНЗ області

16.03

Олійник Г.Б.

10

Участь у Всеукраїнському конкурсі підприємств та навчальних закладів легкої промисловості «Прорив у легкій промисловості 2018»

14-16. 03

Олійник Г.Б.,

Бірчинська Л.С.

11

Участь в  обласному конкурсі-фестивалі аматорських колективів ПТНЗ області

22.03.

Івасюк О.О.

12

Участь в  обласному конкурсі професійної майстерності серед учнів ПТНЗ  за професією Кравець

06.03

Олійник Г.Б.,

Плетяк Л.М.

13

Година класного керівника:

-      виховна година: аналіз навчання, відвідування в лютому

-        виховна година: «Наш Кобзар»

-      тренінгові заняття для дівчат «Як запобігти зґвалтуванню»

-         бесіда щодо попередження правопорушень

(згідно графіку)

І тиждень

ІІ тиждень

ІІІ тиждень

ІV тиждень

класні керівники, практичний психолог

14

Засідання штабу профілактики правопорушень

     21.03.

Казимирів Б.В.

 Шикоряк А.З.

15

Засідання старостату

щопонеділка

Казимирів Б.В.

рада УС,

16

Засідання Ради учнівського самоврядування

26.03.

 Казимирів Б.В.

Голова ради УС ЦПТО №1

17

Участь педагогічних працівників в роботі обласних секцій

згідно плану роботи

Якубів Н.Я.

****************************************************

План роботи

Центру ПТО № 1 на лютий 2018 року

№ з/п Назва заходу Дата Відповідальний
1 Адміністративна нарада при директорі

щопонеділка

10.00

Когуч Н.В.
2

Інструктивно-методичні наради:

-        викладачів;

-        майстрів виробничого навчання швейних професій;

-        майстрів виробничого навчання

-        побутових професій.

22.02.

28.02.

28.02.

Крижанівська Л.Б.

Плетяк Л.М.

Марініч О.Ю.

3

Засідання методичних комісій:

-        швейних професій;

-        побутових професій;

-        класних керівників;

-        вихователів;

-        суспільно-гуманітарних дисциплін;

-        природничо-математичних дисциплін;

-        фізичної культури і предмету «Захист Вітчизни».

07.02.

19.02.

22.02.

21.02.            

13.02.

15.02.

14.02.

Гриців Г.В.

Замолінська Н.І.

Глинянюк М.І.

Проць О.Й.

Марченко Л.Я.

Петренко О.В.

Шеремет В.М.

4 Проведення стажування викладачів на базі НПЦ новітніх швейних технологій 19.02. -28 .02 Бірчинська Л.С.
5

Година класного керівника:

-        організаційна (аналіз відвідування і навчання січні.);

-        бесіда щодо попередження шкідливих звичок в учнівському середовищі

-        бесіда щодо профілактики правопорушень. Ознайомлення з адміністративною та кримінальною відповідальністю дітей та молоді (витяг з Цивільного кодексу України)

-        виховна година  присвячена Річниці Майдану

(згідно графіку)

І тиждень

ІІ тиждень

ІІІ тиждень

ІV тиждень

класні керівники

6 Конкурс стіннівок присвячених Героям Небесної Сотні з 12.02 до 16 02. Глинянюк М.І.
7 Проведення І етапу олімпіади серед учнів ПТНЗ області із загально-технічних дисциплін (охорона праці, галузева економіка) згідно наказу ЦПТО №1 Олійник Г.Б.,
8 Участь у ІІІ етапі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу  ім. Т.Г Шевченка серед учнівської молоді

03.02

Крижанівська Л.Б.

викладачі укр. мови та л-ри

9 участь в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із загальноосвітніх предметів Історія

03. 02

Крижанівська Л.Б.,

Марченко Л.Я.

10 Засідання старостату щопонеділка Казимирів Б.В. рада УС,
11 Засідання Ради учнівського самоврядування 07.02. рада УС
12

Проведення відкритих уроків  та позаурочних заходів:

-          Фізична культура

-          Виробниче навчання

-          Виховна година

-          Інформаційні технології

згідно план – графіку

ЦПТО №1

Якубів Н.Я.

Саприка Д.І.

Кільчицька Н.Т.

Кваснюк І.Ю.

Пилипко Н.В.

13 Участь педагогічних працівників в роботі обласних секцій

згідно план – графіку

НМК ПТО

Якубів Н.Я.

 

***************************************************************************************

План роботиЦентру ПТО № 1 на січень 2018 року

 

№ п/п Назва заходу Дата Відповідальний
1 Адміністративна нарада при директорі щопонеділка   10.00 год Когуч Н.В.
2

Інструктивно-методичні наради:

-        викладачів;

-        майстрів виробничого навчання швейних професій;

-        майстрів виробничого навчання

побутових професій.

25.01.

24.01.

24.01.

Крижанівська Л.Б.

Плетяк Л.М.

Марініч О.Ю.

4 Засідання педагогічної ради 04.01 Когуч Н.В.
5 Робота над оновленням комплексно-методичного забезпечення кабінетів, майстерень 05.01 Зав. кабінетами  та майстернями
6 Робота в методичних комісіях 09.01 Голови методичних комісій
7 Огляд навчально-методичної бази кабінетів та майстерень 10.01

Олійник Г.Б.

Крижанівська Л.Б.

Плетяк Л.М.

Марініч О.Ю.

Якубів Н.Я.

8 Педагогічні читання (педагогічний квест «Реалізація нових підходів підготовки кваліфікованого робітника») 11.01. Якубів Н.Я
9 Підготовка кабінетів та майстерень до занять 12.01 Зав. кабінетами  та майстернями
10 Проведення засідання атестаційної комісії 25.01 Якубів Н.Я.
11

Засідання методичних комісій:

-        швейних професій;

-        побутових професій;

-        класних керівників;

-        вихователів;

-        суспільно-гуманітарних дисциплін;

-        природничо-математичних дисциплін;

-        фізичної культури і Захисту Вітчизни.

10.01

 22.01

09.01

23.01

18.01

16.01

24.01

Гриців Г.В.

Замолінська Н.І.

Глинянюк М.І.

Проць О.Й.

Марченко Л.Я.

Петренко О.В.

Шеремет В.М.

12 Засідання старостату щопонеділка Казимирів Б.В.
13 Засідання Ради учнівського самоврядування 25.01. Голова ради учнівського самоврядування
14 Робота гуртків спортивних секцій, гуртків згідно розкладу Казимирів Б.В.
15 Проведення відкритого уроку 18.01 Корнукій Г.В.
16 Участь педагогічних працівників в роботі обласних секцій згідно розкладу Якубів Н.Я.

 

 

ЗАКУПІВЛІ

 

***

 

  

********************************************************************************************************************************************************************

 

РОЗКЛАД

Розклад предметів на ІІ семестр 2017-2018 н.р.

РОЗКЛАД    УРОКІВ    НА     ПОНЕДІЛОК
Ш-1 Ш-3 Ш-4 Ш-7 Ш-5 КЗ-1
1 Математика 213 Матеріалозн. 414 Фіз.культура Всесв.історія 226 Українська л-ра 215 Осн.конструюв 403
2 Математика 213 Техн.виг.одягу 410 Фіз.культура Історія України 226 Українська л-ра 215 Осн.конструюв 403
3 Фіз.культура Техн.виг.одягу 410 Матеріалозн. 414 Математика 213 Біологія 406 Осн.конструюв 403
4 Економіка 211 Матеріалозн. 414 Техн.виг.одягу 401 Фіз.культура Біологія 406 Обладнання 219
5 Техн.виг.одягу 410 Матеріалозн. 414 Техн.виг.одягу 401 Фіз.культура Конструювання 405 Спец. малюв. 415
6 Техн.виг.одягу 410 Фіз.культура Всесв.історія 226 Техн.виг.одягу 401 Хімія 404 Обладнання 219
7 Матеріалозн. 414 Економіка 213 Історія України 226 Техн.виг.одягу 401 Обладнання 219
8 Матеріалозн. 414   Фіз.культура
9    
КЗ-2 КЗ-3 КЗ-4 П-1 П-4 П-9
1 В/н Осн.конструюв 403 Фіз.культура Біологія 406 Охорона праці 401 Українська л-ра 223
2 Осн.конструюв 403 Фіз.культура Осн.сан. та гіг. 401 Фізика 412 Українська л-ра 223
3 Осн.конструюв 403 Обладнання 219 Зарубіжна л-ра 223 Математика 409 Англ.мова 418
4 Осн.правов.зн. 410 Осн.конструюв 405 Математика 409 Інформ.технол. 416 Англ.мова 418
5 Інформ.технол. САПР Обладнання 219 Перук.справа 218 Осн.сан. та гіг. 403 Фізика 412
6 Осн.конструюв 403 Осн.конструюв 405 Астрономія 412 Спец. малюв. 415 Математика 409
7 Конструювання 403 Обладнання 407 Осн.конструюв 405 Спец. малюв. 415 Астрономія 412 Інформ.технол. 416
8 Осн.конструюв 403 Спец. малюв. 415 Англ.мова 418 Осн.труд.закон 410 Осн.сан. та гіг. 401
ПВ-2 П-5 ПВ-4 П-8 ПВ-3 П-3
1 Астрономія 412 Захист Вітчизни 419 Англ.м./англ.м. 413/411 Перук.справа 112 Перук.справа 218 Спец. малюв. 415
2 Біологія 406 Предмет в/в 415 Англ.м./англ.м. 413/411 Спец. малюв. 415 Перук.справа 218 Матеріалозн. 414
3 Англ.мова 413 Перук.справа 112 Перук.справа 218 Спец. малюв. 415 Зарубіжна л-ра 215 Правознавство 226
4 Англ.мова 413 Перук.справа 112 Перук. справа 218 Спец. малюв. 415 Всесвітня історія 226 ПДР 407
5 Математика 409 Англ.м./англ.м. 413/411 Математика 213 ОХП 210 Історія України 226 Перук. справа 112
6 Осн.сан. та гіг. 407 Англ.м./англ.м. 413/411 Хімія 406 Матеріалозн. 414 Математика 213 Осн.проф.етики 416
7 Візажна справа 218 Осн.сан. та гіг. 418 Перук.справа 112 Захист Вітчизни 419 Хімія 406
8 Фізкультура Перук. справа 218 Перук.справа 112 Осн.проф.етики САПР Англ.м./нім.м. 413/411
9
П-6
1 Осн.проф.етики 416 Виробниче навчання: Ш-2, Ш-6,Ш-8, КЗ-2, П-2,П-7, ПВ-1, М-1       
2 Перук.справа 112
3 Фізика 412
4 Осн.сан. та гіг. 403    
5 ПДР 407    
6 Перук.справа 112    
7 Англ.м./нім.м. 413/411    
8 Хімія 406
                         

РОЗКЛАД    УРОКІВ    НА     ВІВТОРОК  
Ш-1 Ш-2 Ш-5 Ш-6 Ш-8 КЗ-2
1 Техн.виг.одягу 410 Інформатика 211 Історія України 226 Техн.виг.одягу 401 Захист Вітчизни 419 Осн. Констр.одяг 403
2 Техн.виг.одягу 410 Техн.виг.одягу 401 Всесв.історія 226 Інформатика 211 Захист Вітчизни 419 Інформ.технолог. САПР
3 Фіз.культура Економіка 213 Інформатика 211 Всесв.історія 226 Географія 210 Осн. Констр.одяг 403
4 Економіка 223 Українська л-ра 219 Захист Вітчизни 419 Історія України 226 Техн.виг.одягу 401 Осн. Констр.одяг 403
5 Економіка 223 Фіз.культура Захист Вітчизни 419 Географія 210 Техн.виг.одягу 401 Осн.прав.знань 410
6 Фіз.культура Математика 409 Фіз.культура Зарубіжна літ. 219 Профетика 401
7 Техн.виг.одягу 401 Зарубіжна літ. 219 Осн. Констр.одяг 403
8 Техн.пошуку роб. 410 Фізика 412 Фіз.культура
9
ПВ-4 П-7 П-6 П-3 П-1 КЗ-3
1 Осн.галуз.екон. 407 Математика 409 Фіз.культура Фізика 412 Фіз.культура В\Н
2 Англ.м./англ.м. 413/411 Математика 409 Фіз.культура Фізика 412 Фіз.культура
3 Фізика 412 Зарубіжна л-ра 219 Спец.малювання 415 Охорона праці 401 Інформ.технолог. 416
4 Фіз.культура Фізика 412 Спец.малювання 415 Математика 213 Осн.труд.закон. 410
5 Матеріалозн. 416 Спец.малювання 415 Правознавство 226 Математика 213 Перук.справа 218
6 Перук.справа 218 Правознавство 226 Всесв.історія 210 Захист Вітчизни 419 Технології 211
7 ПДР 410 Англ.м./англ.м. 413/411 Історія України 210 Захист Вітчизни 419 Економіка 223 Фіз.культура
8 Інформатика 211 Охорона праці 401 Перук.справа 218
9
П-8 М-1 ПВ-1 ПВ-2 П-2 П-5
1 Інформ.технолог. 416 Охорона праці 405 Візажна справа 218 Історія України 210 Математика 213 Перук.справа 112
2 Інформ.технолог. 416 Матеріалозн. 407 Візажна справа 218 Історія України 210 Математика 213 Перук.справа 112
3 Перук.справа 112 Осн.прав.знань 410 Математика 409 Візажна справа 218 Англ.м./нім.м. 413/215 Технології 404
4 Перук.справа 112 Фіз.культура Математика 409 Візажна справа 218 Предмет в\в 416 Географія 210
5 Осн.галуз.екон. 407 Предмет в\в 403 Англ.м./нім.м. 413/411 Технології 211 Перук.справа 112 Фізика 404
6 Перук.справа 112 Предмет в\в 403 Англ.м./нім.м. 413/411 Фізика 412 Фізика 404 Математика 213
7 Перук.справа 112 Маникюр.справа 218 Фізика 412 Математика 409 Фізика 404 Спец.малювання 415
8 Перук.справа 112 Предмет в\в 403 Осн.галуз.екон. 407 Українська л-ра 219
9  
Виробниче навчання:
1
2     Ш-3,Ш-4, Ш-7,      КЗ-3, КЗ-1,П-4,П-9 ПВ-3 , КЗ-4                  
3
4
5
6
7
8
9
                         
РОЗКЛАД    УРОКІВ    НА     СЕРЕДУ  
Ш-3 Ш-4 Ш-5 Ш-6 Ш-8 КЗ-3
1 Технології 211 Математика 213 Фіз.культура Англ.м./нім.м. 411/413 Хімія 404 Осн.констр.одяг 403
2 Англ.мова 418 Математика 213 Фіз.культура Англ.м./нім.м. 411/413 Матеріалозн. 414 Осн.проф.етики 401
3 Фіз.культура Англ.м./англ.м. 411/413 Географія 210 Техн.виг.одягу 401 Фіз.культура Осн.констр.одяг 403
4 Економіка 213 Англ.м./англ.м. 411/413 Матеріалозн. 414 Осн.констр.одяг 405 Фіз.культура Осн.констр.одяг 403
5 Економіка 213 Зарубіжна л-ра 219 Техн.виг.одягу 401 Хімія 404 Українська л-ра 215 Осн.констр.одяг 403
6 Укр.мова 219 Інформатика 211 Техн.виг.одягу 401 Матеріалозн. 414 Українська л-ра 215 Осн.констр.одяг 403
7 Осн.констр.одяг 405 Інформатика 211 Українська л-ра 215 Англ.м./англ.м. 411/413 Фіз.культура
8 Українська л-ра 219 Українська л-ра 215 Англ.м./англ.м. 411/413 Осн.констр.одяг 403
ПВ-1 П-9 П-4 П-1 КЗ-1 КЗ-2
1 Біологія 406 Фіз.культура Перукар.справа 218 Охорона праці 401 Матеріалозн. 414 В\Н
2 Біологія 406 Фіз.культура Перукар.справа 218 Осн.макіяжу 112 Техн.виг.одягу 407
3 Технології 211 Спецмалювання 415 Перукар.справа 218 Матеріалозн. 414 Техн.виг.одягу 407
4 Українська л-ра 219 Перук.справа 218 Українська л-ра 223 Англ.мова 418 Техн.виг.одягу 407
5 Осн.сан.та гігієни 410 Перук.справа 218 Українська л-ра 223 Англ.мова 418 Матеріалозн. 414
6 Економіка 213 Осн.галуз.економ 407 Фіз.культура Українська л-ра 223 Осн.констр.одяг 405
7 Фіз.культура Осн.макіяжу 112 Біологія 406 Українська л-ра 223 Техн.виг.одягу 407 Осн.констр.одяг 403
8 Фіз.культура Матеріалозн. 414 Осн.макіяжу 112 Техн.виг.одягу 407
9
П-3 П-7 ПВ-4 ПВ-3 П-2
1 Історія України 210 Перук.справа 112 Українська л-ра 215 Українська л-ра 219 Спецмалюв 415
2 Всесв.історія 210 Спецмалювання 415 Інформатика 211 Українська л-ра 219 Хімія 404
3 Перук.справа 112 Біологія 406 Зарубіжна л-ра 219 Хімія 404 Захист Вітчизни 419
4 Українська л-ра 215 Хімія 406 Всесвітня історія 210 Хімія 404 Перук.справа 112
5 Географія 210 Фіз.культура Біологія 406 Англ.м./англ.м. 411/413 Перук.справа 112
6 Спецмалювання 415 Фіз.культура Всесвітня історія 210 Англ.м./англ.м. 411/413 Перук.справа 112
7 Зарубіжна л-ра 219 Осн.сан.та гігієни 410 Математика 213 Фіз.культура Матеріалозн. 414
8 Осн.сан.та гігієни 410 ОХП 401 Спецмалювання 415 Біологія 406
Виробниче навчання Ш-1,Ш-2, Ш-7,КЗ-2, КЗ-4, П-6, П-8, М-1,         П-5, ПВ-2                                                          
1    
2    
3    
4    
5    
6    
7    
8    
                         
РОЗКЛАД    УРОКІВ    НА     ЧЕТВЕР   
Ш-1 Ш-2 Ш-3 Ш-7 Ш-6 Ш-8
1 Англ.м./нім.м. 418/226 Інформатика 211 Математика 213 Українська літ-ра 219 Укр.м./укр.м. 223/215 Біологія 406
2 Англ.м./нім.м. 418/226 Матеріалознавст 414 Математика 213 Інформатика 211 Біологія 406 Обладнання 416
3 Укр.мова 219 Математика 213 Техн.виг.одягу 410 Матеріалознавст 414 Обладнання 403 Математика 409
4 Технології 211 Математика 213 Техн.виг.одягу 410 Зарубіжна л-ра 219 Захист Вітчизни 419 Математика 409
5 Біологія 406 ОХП 401 Обладнання 403 Математика 213 Захист Вітчизни 419 Осн.констр.одяг 405
6 Осн.констр.одяг 405 Англ.м./нім.м. 413/226 Обладнання 403 Інформатика 211 Математика 409 Укр.м./укр.м. 215/223
7 Обладнання 403 Англ.м./нім.м. 413/226 Біологія 406 Англ.м./нім.м. 411/226 Математика 409 Фізика 412
8 Обладнання 403 Англ.м./нім.м. 413/226 Захист Вітчизни 419 Англ.м./нім.м. 411/226 Фізика 412
КЗ-4 КЗ-1 П-4 П-9
1 Техн.вигот.од. 407 В\Н Англ.м./нім.м. 413/226 ОХП 401
2 Техн.вигот.од. 407 Англ.м./нім.м. 413/226 Осн.труд.закон 410
3 Техн.вигот.од. 407 Зарубіжна л-ра 223 Технології 211
4 Матеріалознавст 414 Осн.галуз.екон. 407 Зарубіжна л-ра 223
5 Матеріалознавст 414 Технології 211 Англ.мова 418
6 Техн.вигот.од. 407 Економіка 218 Англ.мова 418
7 Осн.констр.одяг 405 Фіз.культура Матеріалознавст 414 Економіка 218
8 Техн.вигот.од. 407
ПВ-3 П-6 П-7 П-8 П-5 П-2
1 Фізика 404 Математика 409 Осн.проф.етики 416 Осн.труд.закон 410 Матеріалознавст 414 Перук.справа 112
2 Перук.справа 218 Математика 409 Українська літ-ра 215 Фізкультура Перук.справа 112 Українська літ-ра 219
3 Технології 404 Українська літ-ра 215 Захист вВітчизни 419 Фізкультура Біологія 406 Перук.справа 112
4 Технології 404 Фізика 412 Географія 210 Перук.справа 112 Істор.України 226 Англ.м./нім.м. 411/215
5 Укр.м./укр.м. 223/219 Географія 210 Фізика 412 Перук.справа 112 Всесв.історія 226 Англ.м./нім.м. 411/215
6 Біологія 406 Перук.справа 112 Всесв.історія 210 Матеріалознавст 414 Математика 213 Технології 404
7 Фіз. культура Захист Вітчизни 419 Перук.справа 112 Осн.галуз.економ 407 Математика 213 Зарубіжна л-ра 215
8 Біологія 406 Перук.справа 112  
ПВ-1 Виробниче навчання:  Ш-4, Ш-5,КЗ-1,КЗ-2,КЗ-3, П-1, П-3, ПВ-2, ПВ-4,М-1
1 Історія України 210
2 Історія України 210
3 Візажна справа 218
4 Візажна справа 218
5 Математика 409
6 Астрономія 412
7 Людина і світ 210
8 Українська літ-ра 219
 
РОЗКЛАД    УРОКІВ    НА     П'ЯТНИЦЮ  
                         
Ш-1 Ш-3 Ш-6 Ш-5 Ш-2 Ш-8
0 Економіка 213
1 Матеріалознавст 414 Предмет в\в 401 Біологія 406 Математика 409 Зарубіжна л-ра 219 Інформатика 211
2 Обладнання 405 Предмет в\в 401 Зарубіжна л-ра 219 Математика 409 Інформатика 211 Всесв.історія 226
3 Предмет в\в 401 Обладнання 405 Математика 409 Фізика 412 Біологія 406 Історія України 226
4 Предмет в\в 401 Обладнання 405 Фіз.культура Нім.м.\Англ.м. 411\413 Біологія 406 Математика 409
5 Обладнання 405 Англ.мова 218 Фізика 412 Нім.м.\Англ.м. 411\413 Економіка 213 Біологія 406
6 Захист Вітчиз. 419 Фізика 412 Обладнання 405 Всесв.історія 226
7 Укр.м.\Укр.м. 215\223 Історія України 226
КЗ-2 ПВ-2 КЗ-4 КЗ-3 П-9 П-4
0 Фіз.культура Фіз.культура Обладнання 401 Осн.констр.одяг 403 Осн.макіяжу 112
1 Осн.констр.одяг 403 Люд.і світ 210 В\Н В\Н Астрономія 412 Нім.м.\Англ.м. 411\413
2 Обладнання 410 Біологія 406 Осн.макіяжу 112 Нім.м.\Англ.м. 411\413
3 Осн.констр.одяг 403 Візажна справа 218 Історія України 210 Нім.м.\Англ.м. 411\413
4 Осн.констр.одяг 403 Осн.галуз.екон. 407 Англ.мова 418 Історія України 210
5 Осн.констр.одяг 403 Математика 409 Осн.макіяжу 112 Фіз.культура
6 Осн.констр.одяг 403 Укр.л-ра 219 Перукар.спр. 218 Осн.макіяжу 112
7 Осн.констр.одяг 403 Укр.л-ра 219 Біологія 406
П-1 П-2 П-5 ПВ-3 М-1 ПВ-4
0 ОХП 218
1 Англ.мова 418 Математика 213 Фіз.культура Осн.галуз.екон. 407 Манік.справа 218 Укр.м.\Укр.м. 215\223
2 Англ.мова 418 Математика 213 Фіз.культура Перук.справа 218 Предмет в/в 403 Укр.м.\Укр.м. 215\223
3 Осн.макіяжу 112 Інформатика 211 Математика 213 Технології 404 Спецмалювання 407 Фіз.культура
4 Осн.макіяжу 112 Історія України 226 Фізика 404 Математика 213 Ман.спр. 218 Фізика 412
5 Осн.галуз.екон. 407 Всесв.історія 226 Інформатика 211 Технології 404 Ман.спр. 218 Історія України 210
6 Історія України 210 Фіз.культура Англ.м.\Англ.м. 411\413 Технології 404 Фіз.культура Математика 213
7 Фізика 412 Фіз.культура Перук.справа 112 Англ.м.\Англ.м. 411\413 Фіз.культура Захист Вітчиз. 419
П-3 П-6 П-7
1 Перук.справа 112 Захист Вітчиз. 419 ПДР 410
2 Фіз.культура Захист Вітчиз. 419 Матеріалозн 414
3 Фіз.культура Матеріалозн 414 Захист Вітчиз. 419
4 Укр.м.\Укр.м. 215\223 Інформатика 211 Захист Вітчиз. 419
5 Захист Вітчиз. 419 Зарубіжна л-ра 219 Укр.м.\Укр.м. 215\223
6 Біологія 406 Укр.м.\Укр.м. 215\223 Інформатика 211
7 Інформатика 211 Історія України 210
8
    Виробниче навчання: Ш-4, Ш-7,Ш-7, КЗ-3,КЗ-1,КЗ-4, П-8, ПВ-1
   

1 вересня

1 вересня урочисто відкрилися двері 300 першокурсникам,

які прийшли здобувати професії "кравець", "закрійник", "перукар", "манікюрниця".

На святкову лінійку були запрошені:

головний спеціаліст головного управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації Лейб'юк В.А.,

методист ДЗ НМК ПТО в Івано-Франківській області Скиба Я.В.,

голова профспілки обласної організації працівників житлово - комунального господарства Павлишин З.Г.,

заступник директора виробничого підприємства УТОГ Курилів О.П.


Родзинкою свята стала демонстрація колекції моделей одягу театр - студією

"Стиль і мода".