Останні новини

  • Педагогічний колектив Центру професійно- технічної освіти 1 м. Івано-Франківська активно долучився до святкування Різдва у Івано-Франківську.

  • Педагоги Центру ПТО 1 на педагогічних читаннях ділилися досвідом використання онлайн-ресурсів в педагогічній практиці.

  • Учнівський та педагогічний колектив Центру професійно - технічної освіти 1 м.Івано-Франківська долучився до Всеукраїнського флешмобу « Зроби фото з хусткою».

  • Про завдання навчального закладу на 2019/2020 н.р. педагоги Центру ПТО №1 обговорили на засіданні педагогічної ради.

  • Урочисто розпочався навчальний рік в Центрі ПТО №1. В ювілейний для навчального закладу 2019/2020 н.р. - 50 років з дня створення

  • Напередодні свята Дня працівника освіти Центр ПТО №1 відзначив ювілей - 50 років із дня створення. З ювілеєм колектив навчального закладу вітали запрошені гості, ветерани, учні.

  • «Реалізація пріоритетних напрямків діяльності закладів П(ПТ)О у 2019-2020н.р. засобами новаторського підходу в методичній роботі» - тема засідання обласної секції методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, яке відбулося на базі Центрі ПТО №1 м. Івано-Франківська, відповідно до плану роботи НМК ПТО Івано-Франківської області.

  • Під таким гаслом пройшов профорієнтаційний захід організований Івано-Франківським обласним центром зайнятості, Івано-Франківським міським центром зайнятості, Івано-Франківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та Центром ПТО №1 м. Івано-Франківська для учнів загальноосвітніх шкіл міста.

Обласна секція викладачів "Охорони праці"

На базі Центру ПТО №1 відбулася методична секція викладачів та інженерів з охорони праці ПТНЗ області.

Відкрили засідання методист навчально-методичного кабінету області Майдан Л.В. та директор Центру ПТО №1 Когуч Н.В.

Учасники засідання обговорили актуальні питання з охорони праці та безпеки життєдіяльності в ПТНЗ, ознайомилися з навчально-матеріальною базою навчального закладу, роботою навчально-практичного центру, відвідали уроки виробничого навчання, на яких майстри виробничого навчання ЦПТО №1 продемонстрували методику проведення перевірки знань учнів з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Учасники дизайн-студії "Стиль і мода" презентували творчі колекції одягу та зачісок.

Інструктор центру екстреної медичної допомоги м. Івано-Франківська провела практичний тренінг з надання першої домедичної допомоги.

img 7142
img 7131
IMG 9344
img 7144
IMG 9314
IMG 7668