Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ 2021

Список учнів рекомендованих до зарахування навчання  у 2021р.

Список

 рекомендованих до зарахування на навчання

 за професією Перукар(перукар-модельєр),Візажист на базі 9 класу у 2021 році

 

1.Горун ІринаМиколаївна

2.Гуменюк АлінаОлександрівна

3.Іванюк АнастасіяІгорівна

4.Галюк Марта Ігорівна

5.Масляк ІваннаБогданівна

6.Лесів Галина Іванівна

7.Кутащук ІваннаПетрівна

8.Васильків СніжанаЮріївна

9.Гіглюк ВеронікаРоманівна

10.Гой ВікторіяВасилівна

11.Герега НаталіяІгорівна

12.Шевців Христина Мирославівна

13.Шушереба МаріяІванівна

14.Заставна ДіанаМихайлівна

15.Мислюк ЯринаПетрівна

16.Керніцька Мар’янаІванівна

17.Барило Діана-МаріяРоманівна

18.Чорна Ольга Василівна

19.Ців’юк Ольга Віталіївна

20.Бойко УлянаРоманівна

21.Дунайчик ІннаІгорівна

22.Гергелюк ІваннаВасилівна

23.Ротерман  ВікторіяМихайлівна

24.Іванків Валентина Ігорівна

25.Гекманюк ДіанаМихайлівна

26.Канцер Людмила Віталіївна

27.Олійник АнастасіяЯрославівна

28.Пліхтяк Богдана Іванівна

29.Гусак АнастасіяМихайлівна

30.Панасюк ІринаСергіївна

31.Шкредка КарінаОлегівна

32.Семчук ВікторіяВасилівна

33.Нестеренко Мар’янаПетрівна

  1. ЛомейВікторіяВолодимирівна
  2. БендасюкАлінаМиколаївна
  3. Мотулько Анна Іванівна
  4. ІванківВікторіяАндріївна
  5. ЯворськаВіталіяОлегівна
  6. Кушнір Катерина Юріївна
  7. Савка НадіяСергіївна
  8. ЛіщинськаАлінаАндріївна
  9. Рудковська Алла Віталіївна
  10. ЗбіглейВіталінаБорисівна
  11. Пивовар Анна Юріївна
  12. РоманівМаріяМиколаївна
  13. Рудик Ольга Володимирівна
  14. НовіковаСофіяСергіївна
  15. Олексин ВітаВасилівна
  16. КосовичОленаВасилівна
  17. СтасишинДіанаМиколаївна
  18. ГабридСофіяВасилівна
  19. Соха Валентина Василівна
  20. МадригаНадіяВасилівна

Список

 рекомендованих до зарахування на навчання

 за професією «Перукар(перукар-модельєр)» на базі 9 класу у 2021 році

                                                              

  1. Лесюк Анастасія Володимирівна                                                               
  2. Бедрицька Анастасія Олегівна
  3. Головчак Анастасія Ігорівна                                               
  4. Бабецький Тадей Михайлович
  5. Дяків Вікторія Ярославівна
  6. Веліков Альберт Олександрович                                               
  7. Андріїв Світлана Іванівна
  8. Плетенчук Валерія Ігорівна                               
  9. Береговська Ольга Андріївна
  10. Негрич Катерина Юріївна                                               
  11. Данилюк Каріна Ігорівна
  12. Хомин Віра Романівна
  13. Кривенька Яна Романівна
  14. Дзундза Діана Дмитрівна
  15. Кос Ірина Ігорівна
  16. Дуляк Марія Іванівна
  17. Мельник Юлія Василівна
  18. Долішня Ольга Василівна
  19. Бутнар Юлія Анатоліївна
  20. Томащук Діана Сергіївна
  21. Легенюк Тетяна Любомирівна                                               
  22. Грошова Анастасія Петрівна
  23. Андрощук Оксана Романівна
  24. Грабар Ніна Володимирівна
  25. Микитюк Христина Вікторівна
  26. Сабара Христина Володимирівна
  27. Чуйко Софія Степанівна
  28. Скиданчук Діана Олегівна
  29. Шаталова Тетяна Сергіївна
  30. Процько Юлія Романівна                                               
  31. Сачко Христина Сергіївна
  32. Дорошенко Вероніка Петрівна
  33. Чоповський Андрій Михайлович                                               
  34. Мельник Вікторія Романівна
  35. Тимчук Анастасія Василівна                                               
  36. Підлужна Діана Русланівна
  37. Пуканюк Софія Дмитрівна
  38. Кецмур Соломія Іванівна
  39. Костерова Ніна Миколаївна
  40. Гават Анна Романівна
  41. Шпіляревич Максим Володимирович                
  42. Мітран Ольга Сергіївна                                                               
  43. Петрик Інна Сергіївна
  44. Царевич Софія Андріївна
  45. Горбатюк Аліна Василівна
  46. Лаба Діана Сергіївна
  47. Павлюк Юліана Володимирівна
  48. Півторак Тетяна Василівна
  49. Поповчак Христина Ігорівна
  50. Петруняк Марія Степанівна
  51. Дем’яник Яна Ігорівна
  52. Палійчук Таїсія Іванівна
  53. Дяків Дарина Олегівна

 

Список

 рекомендованих до зарахування на навчання

 за професією «Перукар(перукар-модельєр)» на базі 11 класу у 2021 році

  1. Мохорук Вікторія Петрівна
  2. Савчук Ольга Любомирівна
  3. Мичкодан Ярина Іванівна
  4. Лесів Лілія Іванівна
  5. Горін Віталіна Віталіївна
  6. Кловата Марія Василівна
  7. Сабан Антоніна Ярославівна
  8. Микулин Любомира Василівна
  9. Войціховська Інна Богданівна
  10. Кушнір Вікторія Михайлівна
  11. Зарецька КаролінаСергіївна
  12. Гриньків Ольга Володимирівна
  13. Кравчук Уляна Віталіївна
  14. Халус Софія Василівна
  15. Кравець Аліна Володимирівна
  16. Сьомак Ніна Петрівна
  17. Логаза Ольга Юріївна
  18. Котвицька Іванна Юріївна
  19. Максимів Анастасія Василівна
  20. Дякун Марія Василівна
  21. Петреній Віра Олегівна
  22. Глушко Любов Ярославівна
  23. Семко Яна Володимирівна
  24. Пащак Надія Юріївна
  25. Якубчак Софія Богданівна
  26. Меленевич Сніжана Вікторівна
  27. Вавро Віталій Богданович
  28. Василів Віталій
  29. Дяків Інеса Степанівна
  30. Медвідчук Добрава Віталіївна

СПИСОК

рекомендованих до зарахування з професії -  Адміністратор на базі 11 класу

 

  1. Артимчук Павло Віталійович
  2. Бойчук Тетяна Василівна
  3. Вовк Віра Богданівна
  4. Гаврилишин Христина Ігорівна
  5. Гергелюк Богдана Богданівна
  6. Дячишин Христина Богданівна
  7. Курташ Христина Вікторівна
  8. Липовський Ростислав Мирославович
  9. Лукасевич Ірина Василівна
  10. Мазжухіна Діана Дмитрівна
  11. Мацалак Марія Іванівна
  12. Мельникович Мар’яна Василівна
  13. Наконечна Вероніка Олегівна
  14. Ноняк Ольга Михайлівна
  15. Пицків Оксана Василівна
  16. Пицків Світлана Василівна
  17. Попович Ангеліна Іванівна
  18. Роговська Тетяна Володимирівна
  19. Слободян Марія Романівна
  20. Сметаненко М арія Михайлівна
  21. Спільна Берфіна
  22. Хабайлюк Віталія Романівна
  23. Хомин Оксана Романівна
  24. Шийка Галина Петрівна
  25. Шкраб’юк Іванна Романівна

 

СПИСОК

рекомендованих до зарахування з професії -  Кравець;Закрійник на базі 11 класу

  1. Василик Надія Зіновіївна
  2. Генутіс-Пастушенко Вікторія Олександрівна
  3. Гоцяк Ольга Володимирівна
  4. Гудима Галина Ярославівна
  5. Журавель Софія Василівна
  6. Климишин Антоніна Іванівна
  7. Ковалюк Діана Володимирівна
  8. Куркан Марія Олегівна
  9. Кушнірюк Марія Ярославівна
  10. Люклян Анастасія Володимирівна
  11. Мельничук Надія Юріївна
  12. Михайлюк Марія Володимирівна
  13. Павлов Юрій Вадимович
  14. Пижук Віталія Михайлівна
  15. Романко Христина Василівна
  16. Томич Інна Дмитрівна
  17. Цюх Анастасія Сергіївна
  18. Шляхтич Віта Орестівна

 

СПИСОК

рекомендованих до зарахування з професії  Манікюрник на базі 11 класу

 

  1. Гаврилюк Марія Богданівна
  2. Данильців Іванна Петрівна
  3. Диндин Надія Мирославівна
  4. Дуцак Марія Михайлівна
  5. Іванів Божена Тарасівна
  6. Камінська Діана Ігорівна
  7. Кулик Богдана Михайлівна
  8. Мельник Софія Миколаївна
  9. Михайлюк Наталія Михайлівна
  10. Мовчан Зоряна Василівна
  11. Островська Ярина Романівна
  12. П’ятничук Христина Миколаївна
  13. Паламар Марта Мирославівна
  14. Польник Ірина Іванівна
  15. Свирида Ольга Володимирівна
  16. Федащук Надія Михайлівна
  17. Франюк Яна Ярославівна
  18. Черепуля Анна-Вікторія Вікторівна
  19. Чікало Ірина Володимирівна

 

СПИСОК

рекомендованих до зарахування з професії - Кравець на базі 9класу

 

  1. Бабій Діана Дмитрівна
  2. Бендус Анастасія Сергіївна
  3. Бутюк Вероніка Вікторівна
  4. Василик Надія Андріївна
  5. Василів Олександра Василівна
  6. Васильчук СніжанаІванівна
  7. ВоложанінаСаміра Рамілівна
  8. Ганущак Марта Богданівна
  9. Гарасим Христина Романівна
  10. Гелетюк Софія Миколаївна
  11. Гладаревська Вероніка Віталіївна
  12. Головата Вікторія Володимирівна
  13. Головерда Катерина Олексіївна
  14. Гончарук Мар’янаБогданівна
  15. Гринів Марія Миколаївна
  16. Гритчук Юлія Романівна
  17. Гуменюк Мар’яна Григорівна
  18. Гутинюк Адріана Андріївна
  19. Дзебчук Тетяна Олексіївна
  20. Єзерська Наталія Тарасівна
  21. Жупник Тетяна Михайлівна
  22. Заяць Вікторія Василівна
  23. Зелінська Тетяна Ігорівна
  24. Івашко Христина Михайлівна
  25. Казюка Діана Василівна
  26. Камінська Вікторія Ігорівна
  27. КапацьТетяна Андріївна
  28. Кащук Надія Вікторівна
  29. Квасій Анастасія Володимирівна
  30. Кириченко Оксана Миколаївна
  31. Козлова Анастасія Дмитрівна
  32. Корчинська Таміла Петрівна
  33. Крайник Алла Андріївна
  34. Лонич Марія Федорівна
  35. Лужна Кароліна Олегівна
  36. Марійчук Вікторія Русланівна
  37. МартинякЛюбовПетрівна
  38. Москалюк Ольга Романівна
  39. Наум Євгенія Володимирівна
  40. Олійник Наталія Мирославівна
  41. Островська Анна Василівна
  42. Павлюк Олександра Валеріївна
  43. ПаньківМар’яна Степанівна
  44. Пасько Анна Олександрівна
  45. Пінькевич Анна Іванівна
  46. Попович Христина Ярославівна
  47. Пркопишин Соломія Ярославівна
  48. Риженко Віталія Віталіївна
  49. Різнічук Христина Ярославівна
  50. СисакВікторіяВолодимирівна
  51. СлободянАнастасіяЄвгенівна
  52. СнімщиковаУляна Любомирівна
  53. Стецюк Марія Василівна
  54. Ткачук Вікторія Вікторівна
  55. Том’як Тетяна Юрівївна
  56. Шевчук Анна-Марія Іванівна
  57. Шпонтак Владислава Олександрівна
  58. Штефура Адріана Іванівна