Останні новини

Презентація педагогічної майстерності

Впродовж листопада - грудня в Центрі ПТО 1 проходить презентація педагогічної майстерності.

Сучасні технології навчання, новітні методики конструювання одягу продемонструвала на своєму відкритому уроці викладач професійно-теоретичної підготовки Гриців Галина Василівна.

Виробниче навчання - фундамент професійної підготовки кваліфікованого робітника. Впродовж листопада- грудня в Центрі ПТО №1 проходить презентація педагогічної майстерності майстрів виробничого навчання. На своїх уроках з професії Кравець та Перукар (перукар-модельєр) майстри в/н Калитка Г.М., Бублинська С.І., Вербицька О.М. продемнострували впровадження сучасних технології навчання, новітні матеріали, технології виготовлення одягу, обладнання та техніки перукарських робіт.

Актуально, доцільно, потрібно знати всім "Способи чищення матеріалів, Зберігання швейних виробів. Символи догляду за одягом", саме такими знаннями сьогодні збагатилися майбутні Кравці; Вишивальниці на уроці матеріалознавства у викладача Литвинюк Марії Григорівни. Дякуємо нашому досвідченому педагогу, людині, яка працює у нас з дня створення училища за вміння навчити та педагогічну майстерність.

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21