Останні новини

 • 12
  13
  14
  07.02.2020 відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови,який проходив в приміщенні Університету Короля Данила. Учениця ІІ курсу Центру професійно-технічної освіти 1 м.Івано-Франківська - Грицак Тетяна Ігорівна (викладач - Бублінський М.В.) зайняла ІV місце. Вітаємо!!! 

 • Досвід впровадження IT - технологій в під час уроків теоретичного та виробничого навчання презентували методисти

 • Подяками міського голови відзначені майстри виробничого навчання Центру професійно - технічної освіти 1 м. Івано-Франківська.

 • Для майбутніх майстрів візажу Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська професійний візажист

 • Триває постійна співпраця Товариства Червоного Хреста України у Івано-Франківську та Центру ПТО №1 м. Івано- Франківська із надання перукарських послуг людям похилого віку.

 • Педагоги Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська долучилися до участі у обговоренні проекту критеріїв та індикаторів для оцінювання освітньої діяльності у закладах професійної(професійно-технічної) освіти.

 • В рамках відзначення Дня безпеки в інтернеті  для учнів Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська провели інформаційні бесіди "Твоя безпека в Online".

  01
  08
  09

Снігова королева ESTEL 2020

Конкурс молодих фахівців перукарської справи "Снігова королева 2020" від компанії ESTEL відбувся у Центрі ПТО №1

 27 листопада на базі Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська технолог фірми ESTEL- Петришин В.П. провела навчальний практикум із новітніх технік фарбування волосся продукцією фірми ESTEL для майстрів виробничого навчання з професії Перукар-модельєр.

   

3 грудня учні ІІІ курсу з професії перукар-модельєр Центру ПТО №1в рамках підготовки до професійного конкурсу "Снігова королева від ESTEL" стали учасниками семінару-практикуму від провідного технолога-експерта ESTEL - Наталії Романової з фарбування волосся.

 

5 грудня відбувся фінал обласного конкурсу якому взяли участь учні ІІІ курсу перукарського напрямку. Конкурсанти презентували сучасні зачіски і візажні роботи в номінації "Лід"
1 місце: майстер Аннюк Юлія, модель Мількіна Марія, 
2 місце: майстер Прощук Наталія, модель Окунь Діана.
3 місце: Курган Ірина, модель Скиданович Дарина.
Вітаємо переможців! Нехай у вашому житті буде багато таких свят і заслужених нагород. Бажаємо залишатися сильними майстрами, які точно знають, до чого прагнути і як отримати успіх.