Останні новини

  • Педагогічний колектив Центру професійно- технічної освіти 1 м. Івано-Франківська активно долучився до святкування Різдва у Івано-Франківську.

  • Педагоги Центру ПТО 1 на педагогічних читаннях ділилися досвідом використання онлайн-ресурсів в педагогічній практиці.

  • Учнівський та педагогічний колектив Центру професійно - технічної освіти 1 м.Івано-Франківська долучився до Всеукраїнського флешмобу « Зроби фото з хусткою».

  • Про завдання навчального закладу на 2019/2020 н.р. педагоги Центру ПТО №1 обговорили на засіданні педагогічної ради.

  • Урочисто розпочався навчальний рік в Центрі ПТО №1. В ювілейний для навчального закладу 2019/2020 н.р. - 50 років з дня створення

  • Напередодні свята Дня працівника освіти Центр ПТО №1 відзначив ювілей - 50 років із дня створення. З ювілеєм колектив навчального закладу вітали запрошені гості, ветерани, учні.

  • «Реалізація пріоритетних напрямків діяльності закладів П(ПТ)О у 2019-2020н.р. засобами новаторського підходу в методичній роботі» - тема засідання обласної секції методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, яке відбулося на базі Центрі ПТО №1 м. Івано-Франківська, відповідно до плану роботи НМК ПТО Івано-Франківської області.

  • Під таким гаслом пройшов профорієнтаційний захід організований Івано-Франківським обласним центром зайнятості, Івано-Франківським міським центром зайнятості, Івано-Франківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та Центром ПТО №1 м. Івано-Франківська для учнів загальноосвітніх шкіл міста.

Снігова королева ESTEL 2020

Конкурс молодих фахівців перукарської справи "Снігова королева 2020" від компанії ESTEL відбувся у Центрі ПТО №1

 27 листопада на базі Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська технолог фірми ESTEL- Петришин В.П. провела навчальний практикум із новітніх технік фарбування волосся продукцією фірми ESTEL для майстрів виробничого навчання з професії Перукар-модельєр.

   

3 грудня учні ІІІ курсу з професії перукар-модельєр Центру ПТО №1в рамках підготовки до професійного конкурсу "Снігова королева від ESTEL" стали учасниками семінару-практикуму від провідного технолога-експерта ESTEL - Наталії Романової з фарбування волосся.

 

5 грудня відбувся фінал обласного конкурсу якому взяли участь учні ІІІ курсу перукарського напрямку. Конкурсанти презентували сучасні зачіски і візажні роботи в номінації "Лід"
1 місце: майстер Аннюк Юлія, модель Мількіна Марія, 
2 місце: майстер Прощук Наталія, модель Окунь Діана.
3 місце: Курган Ірина, модель Скиданович Дарина.
Вітаємо переможців! Нехай у вашому житті буде багато таких свят і заслужених нагород. Бажаємо залишатися сильними майстрами, які точно знають, до чого прагнути і як отримати успіх.