Останні новини

 • Щоп'ятниці впродовж травня 2020р  об 11 год. Центр ПТО №1 м. Івано-Франківська запрошує на День відкритих дверей!!!

 • ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ №1 М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ЗАПРОШУЄ УЧНІВ НА НАВЧАННЯ у 2022 році!!!!!
  Ви зможете здобути такі професії: у нашому закладі:
  НА БАЗІ 9 КЛАСУ:  термін навчання 3 роки 
  ▪︎Кравець - 
  ▪︎Кравець, Вишивальник
  ▪︎Перукар (перукар-модельєр)
  ▪︎Перукар (перукар-модельєр), Візажист
   
  НА БАЗІ 11 КЛАСУ:
  ▪︎Кравець, Закрійник - термін навчання  2 роки
  ▪︎Перукар (перукар-модельєр) термін навчання 1 рік
  ▪︎Манікюрник - термін навчання 10 місяців
  ▪︎Адміністратор - термін навчання 1 рік

 • Алгоритм дій учасників освітнього процесу Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

 • На базі Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією Кравець.

 • До Дня безпечного Інтернету освітяни  Центру професійно-технічної освіти 1 м.Івано-Франківська взяли участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі "Разом для найкращого Інтернету!".

 • Учнівсько-педагогічний колектив Центру професійно-технічної освіти 1 м.Івано-Франківська отримав сертифікат

 • Впродовж 29.12.2021-11.01.2022р адміністрація та педагоги Центру ПТО №1 на засіданнях педагогічної ради, методичних комісій та на інструктивно-методичних нарадах аналізували роботу Центру ПТО №1 за І семестр 2021-2022 н.р.

“Снігова королева” від компанії ESTEL

“Снігова королева” від компанії ESTEL це - щорічний наймасштабніший конкурс України з перукарського мистецтва серед молодих та амбіційних студентів-перукарів.

У нашому навчальному закладі відбувся 3 етап півфінал конкурсу.

Учні, викладачі професійно-теоретичної підготовки, майстри виробничого навчання з професії Перукар (перукар-модельєр) Центру ПТО №1 неодноразово беруть участь у таких конкурсних змаганнях. В цьому році конкурс проходив у 4 етапи.

Технологи компанії проінформували учнів про сучасні модні тенденції та актуальні креативні рішення, нові техніки та схеми у фарбуванні блонд-відтінків.

Кращі авторські образи учні груп ІІІ курсу з професії Перукар (перукар-модельєр) представили у півфіналі конкурсу. У конкурсній роботі оцінювався: професіоналізм та складність роботи, відповідність модним тенденціям, чистота виконання, гармонійність та естетичність створеного образу, оригінальність ідеї та креатив.

На церемонію нагородження в актовій залі зібралися ледь не всі учні та педагогічні працівники закладу. Це яскраве, незабутнє видовище модних образів, створених руками молодих і креативних майстрів, які розпочинають свій професійний шлях у перукарському мистецтві.

Учасники та переможці нагороджені цінними подарунками, наборами для догляду за волоссям від компанії ESTEL, а головне сертифікатами на навчання та дипломами учасника.