Останні новини

Тиждень професійної освіти у Центрі ПТО №1

#тиждень_професійної_освіти В межах проведення Тижня професійно-технічної освіти в Центрі ПТО №1 проведено ряд заходів, зокрема:

- майстри виробничого навчання з професії Перукар (перукар-модельєр) під час workshop продемонстрували сучасні практики перукарських робіт.

- Індустрія моди і краси вимагає від фахівців бути завжди обізнаними з новітніми технологіями і матеріалами. Сьогодні майстри виробничого навчання Центру ПТО 1 з професії Перукар (перукар-модельєр) спільно з провідними майстрами перукарського мистецтва м.івано-Франківська провели семінар- практикум з використання продукції італійського бренду Iteli. Тема практикуму включала вивчення новинок та практичне відпрацювання з матеріалами, також, обговорення майстрами особливостей в процесі роботи.

- Вишиваємо рушник перемоги!!! Сьогодні на майстер класі з вишивки мережкою, майстер виробничого навчання Леся Яківна Кульпа спільно з колегами швейних професій розпочали створення авторських рушників ручної роботи. Автентичні техніки вишивки переплітаються з вірою в перемогу, молитвою за воїнів ЗСУ та Україну, традиціями та цінностями української родини!!!

- Саме сьогодні завершальний етап короткострокових модульних курсів на базі Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій Центру професійно-технічної освіти №1 м. Івано-Франківська.

1
10
2
3
4
5
6
7
8
9