Останні новини

Тиждень швейних професій

З 26 по 30 листопада методична комісія швейних професій провела Тиждень швейних професій.

Тиждень насичений цікавими заходами, зустрічами, майстер-класами.

26 листопада кожна група швейний професій презентувала свої авторські емблеми, стіннівки

27 листопада - майбутні кравці під керівництвом своїх майстрів, викладачів підготували та провели майстер- класи із писанкарства, вишивки бісером, стрічками, продемонстрували модні техніки пов’язування шарфів.

28 листопада пройшла учнівська дослідницько-пошукова конференція «Авангардні течії молодіжної культури в одязі». Учні спільно з викладачами підготували цікаву інформацію про джинсовий одяг та один із напрямків молодіжної течії - косплей. Викладачі та майстри виробничого навчання відвідали урок викладача Колодій О.Є. який проходив у формі конкурсу.

29 листопада для всіх учнів та викладачів навчального закладу провели виховний захід «У вишиванках, як у піснях, душа народу», котрий гармонійно об’єднав майстрів кравецької справи із піснею. На захід запросили вокальний колектив с. Микитинці, для котрих кравці, закрійники, вишивальники створюють та виготовляють костюми для художньої самодіяльності. Дизайн - студія «Стиль і мода» ЦПТО №1 та випускниця Центру ПТО №1 Безверхів Олеся продемонстрували свої авторські колекції одягу в етнічному стилі.

1
10
11
2
20
3
4
5
6
7
8
9