Останні новини

  • Педагогічний колектив Центру професійно- технічної освіти 1 м. Івано-Франківська активно долучився до святкування Різдва у Івано-Франківську.

  • Педагоги Центру ПТО 1 на педагогічних читаннях ділилися досвідом використання онлайн-ресурсів в педагогічній практиці.

  • Учнівський та педагогічний колектив Центру професійно - технічної освіти 1 м.Івано-Франківська долучився до Всеукраїнського флешмобу « Зроби фото з хусткою».

  • Про завдання навчального закладу на 2019/2020 н.р. педагоги Центру ПТО №1 обговорили на засіданні педагогічної ради.

  • Урочисто розпочався навчальний рік в Центрі ПТО №1. В ювілейний для навчального закладу 2019/2020 н.р. - 50 років з дня створення

  • Напередодні свята Дня працівника освіти Центр ПТО №1 відзначив ювілей - 50 років із дня створення. З ювілеєм колектив навчального закладу вітали запрошені гості, ветерани, учні.

  • «Реалізація пріоритетних напрямків діяльності закладів П(ПТ)О у 2019-2020н.р. засобами новаторського підходу в методичній роботі» - тема засідання обласної секції методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, яке відбулося на базі Центрі ПТО №1 м. Івано-Франківська, відповідно до плану роботи НМК ПТО Івано-Франківської області.

  • Під таким гаслом пройшов профорієнтаційний захід організований Івано-Франківським обласним центром зайнятості, Івано-Франківським міським центром зайнятості, Івано-Франківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та Центром ПТО №1 м. Івано-Франківська для учнів загальноосвітніх шкіл міста.

Тиждень швейних професій

З 26 по 30 листопада методична комісія швейних професій провела Тиждень швейних професій.

Тиждень насичений цікавими заходами, зустрічами, майстер-класами.

26 листопада кожна група швейний професій презентувала свої авторські емблеми, стіннівки

27 листопада - майбутні кравці під керівництвом своїх майстрів, викладачів підготували та провели майстер- класи із писанкарства, вишивки бісером, стрічками, продемонстрували модні техніки пов’язування шарфів.

28 листопада пройшла учнівська дослідницько-пошукова конференція «Авангардні течії молодіжної культури в одязі». Учні спільно з викладачами підготували цікаву інформацію про джинсовий одяг та один із напрямків молодіжної течії - косплей. Викладачі та майстри виробничого навчання відвідали урок викладача Колодій О.Є. який проходив у формі конкурсу.

29 листопада для всіх учнів та викладачів навчального закладу провели виховний захід «У вишиванках, як у піснях, душа народу», котрий гармонійно об’єднав майстрів кравецької справи із піснею. На захід запросили вокальний колектив с. Микитинці, для котрих кравці, закрійники, вишивальники створюють та виготовляють костюми для художньої самодіяльності. Дизайн - студія «Стиль і мода» ЦПТО №1 та випускниця Центру ПТО №1 Безверхів Олеся продемонстрували свої авторські колекції одягу в етнічному стилі.

1
10
11
2
20
3
4
5
6
7
8
9