Останні новини

 • Онлайн реєстрація абітурієнтів

  Запрошуємо абітурієнтів - 2020 заповнити анкету для вступу до Центру професійно-технічної освіти №1 м. Івано-Франківська

 • Освітній процес Центру ПТО №1 на карантині не зупиняється. Дистанційне навчання у формі проведення онлайн - уроків теоретичного та виробничого навчання, заняття в classroom, підготовка до ЗНО та ДКА,

 • 23 квітня 2020р. комісія Міністерства освіти і науки україни визначила 53 заклади профосвіти, які отримають кошти на створення навчально-практичних центрів. Центр ПТО №1 увійшов до переліку даних закладів.

 • Про результати роботи Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська прозвітувала на зборах трудового колективу директор Н.В. Когуч. 

 • Для підвищення якості організації дистанційного навчання учнівської молоді і дорослих в закладах професійної та фахової передвищої освіти Інститут професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України проводить серію вебінарів.
 • ПОВІДОМЛЯЄМО, ЩО ПРОВЕДЕННЯ ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ЦЕНТРІ ПТО №1

  20 БЕРЕЗНЯ СКАСОВУЄТЬСЯ.

  ПРО ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО ДОДАТКОВО.

 • 07.02.2020 відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови,який проходив в приміщенні Університету Короля Данила. Учениця ІІ курсу Центру професійно-технічної освіти 1 м.Івано-Франківська - Грицак Тетяна Ігорівна (викладач - Бублінський М.В.) зайняла ІV місце. Вітаємо!!! 

Засідання обласної секції методистів ЗП(ПТ)О

«Реалізація пріоритетних напрямків діяльності закладів П(ПТ)О у 2019-2020н.р. засобами новаторського підходу в методичній роботі» - тема засідання обласної секції методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, яке відбулося на базі Центрі ПТО №1 м. Івано-Франківська, відповідно до плану роботи НМК ПТО Івано-Франківської області.

Пріоритетні напрямку роботи методистів окреслили у своїх виступах директор обласного навчально- методичного кабінету О.О. Шафоростов, методист та куратор Центру ПТО №1 Л.В. Майдан. Про сучасні підходи в методичній роботі у закладах П(ПТ)О області поділилися досвідом методисти Центру ПТО №1 Н.Я. Якубів, ВПУ №21 Вовк І.М., ВПУ №13 Дубницька О.О., ВХПУ №3- Винничук Л.В., методист Івано-Франківського ПЛАТіБ – Курган О.Б. та заступник директора з методичної роботи ВПУ№7 м. Калуша Н.М. Хамідова

Ознайомлення з матеріально - технічною базою навчального закладу, майстер-класи з професії Перукар (перукар –модельєр) Візажист», відкриті уроки із професійно-теоретичної, загальноосвітньої підготовки, виробничого навчання, показ колекцїі сучасного одягу від зразкового колективу « Стиль і мода» та музичне вітання від зразкового вокального колективу « Галичанка» - такі заходи презентували працівники та учні Центру ПТО №1.

251
2510
252
253
254
256
257
258
259