Останні новини

  • Зразковий вокальний колектив "Галичанки" Центру професійно-технічної освіти 1 м. Івано-Франківська взяв участь у ІІІ загальноміському фестивалі"Феєрія дзвінкої коляди", що відбувся у Соборі Преображення Господнього м. Іано-Франківська.

  • 20 березня 2020 р. Центр професійно-технічної освіти №1 м. Івано-Франківська запрошує на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

    Початок 10.00год

  • Педагогічний колектив Центру професійно- технічної освіти 1 м. Івано-Франківська активно долучився до святкування Різдва у Івано-Франківську.

  • Педагоги Центру ПТО 1 на педагогічних читаннях ділилися досвідом використання онлайн-ресурсів в педагогічній практиці.

  • Учнівський та педагогічний колектив Центру професійно - технічної освіти 1 м.Івано-Франківська долучився до Всеукраїнського флешмобу « Зроби фото з хусткою».

  • Про завдання навчального закладу на 2019/2020 н.р. педагоги Центру ПТО №1 обговорили на засіданні педагогічної ради.

  • Урочисто розпочався навчальний рік в Центрі ПТО №1. В ювілейний для навчального закладу 2019/2020 н.р. - 50 років з дня створення

  • Напередодні свята Дня працівника освіти Центр ПТО №1 відзначив ювілей - 50 років із дня створення. З ювілеєм колектив навчального закладу вітали запрошені гості, ветерани, учні.

Засідання обласної секції методистів ЗП(ПТ)О

«Реалізація пріоритетних напрямків діяльності закладів П(ПТ)О у 2019-2020н.р. засобами новаторського підходу в методичній роботі» - тема засідання обласної секції методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, яке відбулося на базі Центрі ПТО №1 м. Івано-Франківська, відповідно до плану роботи НМК ПТО Івано-Франківської області.

Пріоритетні напрямку роботи методистів окреслили у своїх виступах директор обласного навчально- методичного кабінету О.О. Шафоростов, методист та куратор Центру ПТО №1 Л.В. Майдан. Про сучасні підходи в методичній роботі у закладах П(ПТ)О області поділилися досвідом методисти Центру ПТО №1 Н.Я. Якубів, ВПУ №21 Вовк І.М., ВПУ №13 Дубницька О.О., ВХПУ №3- Винничук Л.В., методист Івано-Франківського ПЛАТіБ – Курган О.Б. та заступник директора з методичної роботи ВПУ№7 м. Калуша Н.М. Хамідова

Ознайомлення з матеріально - технічною базою навчального закладу, майстер-класи з професії Перукар (перукар –модельєр) Візажист», відкриті уроки із професійно-теоретичної, загальноосвітньої підготовки, виробничого навчання, показ колекцїі сучасного одягу від зразкового колективу « Стиль і мода» та музичне вітання від зразкового вокального колективу « Галичанка» - такі заходи презентували працівники та учні Центру ПТО №1.

251
2510
252
253
254
256
257
258
259