Центр професійно-технічної освіти №1 м.Івано-Франківська

оголошує прийом учнів на навчання 2021

на базі 9 класу:
  • Кравець
  • Перукар (перукар-модельєр)
  • Перукар (перукар-модельєр), Візажист
на базі 11 класу:
  • Кравець, Закрійник
  • Перукар (перукар-модельєр)
  • Манікюрник
  • Адміністратор

Оголошення

АБІТУРІЄНТАМ 2020

СПИСОК УЧНІВ

рекомендованих до зарахування
за професією: Перукар (перукар-модельєр)
на базі 9 класу, термін навчання: 3 роки

  1. Гук Марія Володимирівна
  2. Івасюк Олесандра Дмитрівна
  3. Молитовник Анастасія Богданівна
  4. Стебліна Анастасія Віталіївна
  5. Антонюк Софія Воломирівна
  6. Барчук Ольга Петрівна
  7. Скокова Поліна Віталіївна
  8. Занамська Надія Юріївна
  9. Рущак Аліна Андріївна
  10. Данчишин Христина Володимирівна
  11. Мах Христина Петрівна
  12. Черненко Вікторія Миколаївна
  13. Семчук Тетяна Михайлівна
  14. Коршан Христина Іванівна
  15. Тимофій Христина Василівна
  16. Левчинська Мар’яна Іванівна
  17. Лугова Інна Володимирівна
  18. Гуменюк Богдана Віталіївна
  19. Крулів Іванна Іванівна
  20. Гришко Юлія Михайлівна
  21. Степіна Тетяна Василівна
  22. Куриляк Вікторія Романівна
  23. Осташ Діана Романівна
  24. Озарук Тетяна Дмитрівна
  25. Долішня Вероніка Михайлівна
  26. Яцик Віталія Віталіївна
  27. Хромей Надія Дмитрівна
  28. Греськів Сабіна Миколаївна
  29. Безтільна Наталія Василівна
  30. Грабар Наталія Романівна
  31. Станкович Ольга Петрівна
  32. Бутнар Марія Анатолівна
  33. Герчовська Катерина Михайлівна
  34. Ваків Христина Василівна
  35. Керницька Ірина Ігорівна
  36. Семак Ірина Ігорівна
  37. Бубняк  Жанна Дмитрівна
  38. Танасюк Яна Мирославівна
  39. Зварич Вікторія Іванівна
  40. Петришин Анна Юріївна
  41. Білінський Захарій Петрович
  42. Чорна Кароліна Віталіївна
  43. Мах Марта Романівна
  44. Мельник Наталія Миколаївна
  45. Бойчук Андрій Ігорович
  46. Дмитрук Денис Богданович
  47. Петришак Оксана Вікторівна
  48. Кім Вікторія Вікторівна
  49. Яцущак Валентина Михайлівна
  50. Гасюк Юлія Русланівна
  51. Землянська Анастасія Іванівна
  52. Ковалів Богдана Андріївна
  53. Федюк Вікторія Віталіївна
  54. Дідик Ірина Василівна
  55. Вітовська Марія Ігорівна
  56. Кузьмич Наталія Романівна
  57. Дудій Аліна Миколаївна
  58. Крук Марія Ігорівна
  59. Циганчук Анастасія Любомирівна
  60. Деркач Дарина Дмитрівна
  61. Гавриляк Вікторія Володмирівна
  62. Олексин Христина Василівна
  63. Кіндрачук Христина Михайлівна
  64. Іванів Діана Василівна
  65. Кундак Надія Михайлівна
  66. Олійник Яна Романівна
  67. Василик Юлія Михайлівна
  68. Литвинська Софія Любомирівна
  69. Кіяшко Юлія Володмирівна
  70. Шпитко Андріана Романівна
  71. Шинкарчук Валентин Вікторович
  72. Ханас Анастасія Тарасівна
  73. Козарчук Роксолана Володимирівна
  74. Росінська Анна Миколаївна
  75. Мироняк Юлія Василівна
  76. Олейко Ярослав Любомирович
  77. Решетило Марія Русланівна
  78. Даляк Ірина Романівна
  79. Пахолок Адріана Володимирівна
  80. Ступчук Євгенія Іванівна
  81. Магас Валентина Миколаївна
  82. Великоіваненко Діана Володимирівна

СПИСОК УЧНІВ

рекомендованих до зарахування
за професією: Перукар (перукар-модельєр), Візажист
на базі 9 класу, термін навчання: 3 роки

  1. Курилюк Христина Дмитрівна
  2. Тимків Юліана Ігорівна
  3. Карпів Любов-Марія Романівна
  4. Івасів Вероніка Андріївна
  5. Дмитрик Уляна Юріївна
  6. Нарівна Катерина Орестівна
  7. Будзіш Вікторія Віталіївна
  8. Чередниченко Анастасія Віталіївна
  9. Тугай Катерина Миколаївна
  10. Луцюк Аліна Василівна
  11. Найда Уляна Олегівна
  12. Фалько Іванна Іванівна
  13. Пазяк Юлія Романівна
  14. Базів Адріана Василівна
  15. Ковальчук Інна Володимирівна
  16. Гала Валентина Романівна
  17. Луцишин Христина Романівна
  18. Більчак Вікторія Володимирівна
  19. Іванюк Ірина Ігорівна
  20. Корнак Марія Михайлівна
  21. Скібко Вікторія Валеріївна
  22. Мельничук Христина Іванівна
  23. Вовчук Софія Андріївна
  24. Сорохманюк Вероніка Юріївна
  25. Іванюк Євгенія Володимирівна
  26. Кокіш-Мельник Віталія Іванівна
  27. Палійчук Тамара Дмитрівна
  28. Михайлишин Аліна Віталіївна
  29. Романяк Василина Василівна
  30. Осташук Лілія Володмирівна
  31. Ходак Діана Василівна
  32. Куриляк Олеся Степанівна
  33. Буханова Юлія Дмитрівна
  34. Шкрібляк Богдана Василівна
  35. Хімановська Христина Михайлівна
  36. Стефанів Марія Русланівна
  37. Когуч Єлизавета Андріївна
  38. Михайлів Марія Миколаївна
  39. Рабчинська Валентина Василівна
  40. Білоголовка Ольга Володимирівна
  41. Колєснікова Валерія Павлівна
  42. Кривко Мар’яна Романівна
  43. Лисак Надія Дмитрівна
  44. Лазаренко Сніжана Романівна
  45. Андрусів Вікторія Іванівна
  46. Ватилик Анастасія Романівна
  47. Геник Іванна Іванівна
  48. Маліновська Христина Степанівна
  49. Шиндак Вікторія Ігорівна

СПИСОК УЧНІВ

рекомендованих до зарахування
за професією: Перукар (перукар-модельєр)
на базі 11 класу, термін навчання: 1 рік

  1. Русо Андріана
  2. Панічевська Мар’яна Миколаївна
  3. Тимчишин Юлія Віталіївна
  4. Горіна Галина Миколаївна
  5. Гнатюк Павло Романович
  6. Волинська Юлія Богданівна
  7. Мікус Аліна Михайлівна
  8. Яремчук Любов Валеріївна
  9. Роздольний Олег Володимирович
  10. Данильців Олександра Василівна
  11. Дем’янчук Діана Тарасівна
  12. Данилович Віта Ярославівна
  13. Вацик Христина Тарасівна
  14. Семанюк Мар’яна Василівна
  15. Заікіна Юлія Вікторівна
  16. Сарабин Анна Миронівна
  17. Безділь Дарина Миколаївна
  18. Гуйтенюк Вікторія Василівна
  19. Іванова Аліна Петрівна
  20. Луковська Наталія Романівна
  21. Яремчук Христина Іванівна
  22. Костинюк Іванна Ярославівна
  23. Савчук Анастасія Тарасівна
  24. Мосейчук Лідія Романівна
  25. Стасишин Наталія Богданівна
  26. Доценко Ольга Петрівна
  27. Малкович Ілона Миколаївна
  28. Говгера Богдана Іванівна
  29. Товстий Назар Михайлович
  30. Калин Діана Іванівна
  31. Кравчик Ірина Михайлівна
  32. Гріздак Оксана Миколаївна

СПИСОК УЧНІВ

рекомендованих до зарахування
за професією: Кравець
на базі 9 класу, термін навчання: 3 роки

  1. Березницька Богдана Володимирівна
  2. Крис Оксана Романівна
  3. Яворська Ганна Дмитрівна
  4. Дмитроняк Надія Романівна
  5. Баланда Анастасія Олегівна
  6. Цюпер Надія Володимирівна
  7. Федорів Діана Петрівна
  8. Козінчук Іванна Миколаївна
  9. Накладюк Софія Дмитрівна
  10. Риндич Мирослава-Яна Андріанівна
  11. Бублінська Мар'яна Мар'янівна
  12. Моравська Христина Євгенівна
  13. Коцан Іванна Василівна
  14. Тропотяга Ірина Віталіївна
  15. Халабарчук Лілія Ярославівна
  16. Дубіннікова Юлія Ярослав
  17. Думенько Віталія Петрівна
  18. Камінська Зоряна Миколаївна
  19. Свідрук Софія Володимирівна
  20. Гончаренко Софія Геннадіївна
  21. Гушпіт Ельвіра Володимирівна
  22. Удуд Юлія Ярославівна
  23. Деанова Вікторія Василівна
  24. Юрак Іванна Миколаївна
  25. Динисюк Христина Сергіївна
  26. Рибчин Ірина Іванівна
  27. Келлер Ганна Іванівна
  28. Бедзюк Тетяна Іванівна
  29. Ковтак Марія Іванівна
  30. Петрів Яна Василівна
  31. Геркуляк Богдана Василівна
  32. Опацька Іванна Богданівн

СПИСОК УЧНІВ

рекомендованих до зарахування
за професією: Кравець; Закрійник
на базі 11 класу, термін навчання: 1 рік

  1. Худак Марія Миколаївна
  2. Коваленко Яна Онуфріївна
  3. Стефурак Марія Ярославівна
  4. Овсяннікова Аліна Ігорівна
  5. Сливоцька Валентина Іванівна
  6. Зрайко Владислав Богданович
  7. Владика Лідія Петрівна
  8. Данчишин Яна Михайлівна
  9. Семко Віра Романівна
  10. Абрам Лілія Василівна
  11. Кіселюк Вікторія Володимирівна
  12. Янкощук Руслана Богданівна
  13. Недобійчук Ангеліна Іванівна
  14. Фещак Леся Леонідівна
  15. Лукач Наталія Вікторівна
  16. Гутько Соломія Дмитрівна
  17. Гутько Вероніка Дмитрівна
  18. Гринькович Ольга Миколаївна
  19. Кузь Людмила Романівна

СПИСОК УЧНІВ

рекомендованих до зарахування
за професією: Адміністратор
на базі 11 класу, термін навчання: 1 рік

  1. Равлюк Віталія Романівна
  2. Петрик Ольга Миколаївна
  3. Путімцева Тетяна Володимирівна
  4. Візнюк Лідія Ярославівна
  5. Жибак Ольга Іванівна
  6. Самокіщук Оксана Ярославівна
  7. Чапля Лідія Русланівна
  8. Ясінська Віта Василівна
  9. Росінська Христина Іванівна
  10. Тиліщак Лідія Дмитрівна
  11. Зелінська Яна Іванявна
  12. Шляхтіна Євгенія Вікторівна
  13. Швайковник Надія Петрівна
  14. Типусяк Марія Романівна
  15. Сидорович Адріана Романівна
  16. Решетняк Вікторія Василівна
  17. Костюк Марія Василівна
  18. Дутка Юлія Ігорівна
  19. Абрам»юк Лілія Анатоліївна
  20. Паламарчук Валентина Михайлівна
  21. Дуплій Вікторія Андріївна
  22. Іванків Інна Миколаївна

СПИСОК УЧНІВ

рекомендованих до зарахування
за професією: Манікюрник
на базі 11 класу, термін навчання: 1 рік

  1. Кашараба Юлія Володимирівна
  2. Моздір Світлана Іванівна
  3. Лесюк Христина Миколаївна
  4. Онисько Лілія Іванівна
  5. Гуменюк Надія Федорівна
  6. Ткачук Вікторія Миколаївна
  7. Боднарчук Марія Дмитрівна
  8. Семенюк Людмила Василівна
  9. Коропецька Марія Володимирівна
  10. Томин Мар»яна Михайлівна
  11. Винник Уляна Іванівна
  12. Калинчук Роксолана Василівна
  13. Чиж Яна Юріївна
  14. Штодлер Світлана Гашпарівна
  15. Савіцка Тетяна Олегівна
  16. Сорока Віра Ярославівна
  17. Римар Вікторія Богданівна
  18. Біла Аліна Романівна
  19. Салига Софія Олександрівна
  20. Лялик Вікторія Володимирівна
  21. Козін Анастасія Андріївна
  22. Передрук Яна Володимирівна
  23. Климович Зоряна Миколаївна

Продовжується онлайн реєстрація абітурієнтів ЦПТО №1.

Заповнити анкету онлайн реєстрації абітурієнта


Запрошуємо абітурієнтів - 2020 заповнити анкету для вступу до Центру професійно - технічної освіти №1. Після відправлення заповненої форми Вам зателефонує представник приймальної комісії та надасть всю необхідну інформацію щодо вступу до нашого навчального закладу та надасть вичерпні відповіді на запитання.

Дякуємо і до зустрічі в Центрі ПТО 1 м.Івано-Франківська

20 березня запрошуємо на День відкритих дверей

Набір слухачів на курси кравецької справи

Центр професійно-технічної освіти №1 м. Івано-Франківська
(НПЦ сучасних швейних технологій)  запрошує на навчання на коротокострокові модульні курси кравецької справи.

День відкритих дверей

20 березня 2020 р. Центр професійно-технічної освіти №1 м. Івано-Франківська запрошує на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Початок 10.00год