Центр професійно-технічної освіти №1 м.Івано-Франківська

оголошує прийом учнів на навчання 2022

на базі 9 класу:
  • Кравець
  • Кравець, Вишивальник
  • Перукар (перукар-модельєр)
  • Перукар (перукар-модельєр), Візажист
на базі 11 класу:
  • Кравець, Закрійник
  • Перукар (перукар-модельєр)
  • Манікюрник
  • Адміністратор

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ 2022!!!!

Списки вступників, рекомендованих до зарахування

СПИСОК АБІТУРІЄНТІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ  

Перукар (перукар-модельєр);Візажист на базі 9 класу

1

Воложаніна Іванна Іванівна

2

Гуляк Юлія Ігорівна

3

Кіндер Вероніка Романівна

4

Дєвічєва Ганна Любомирівна

5

Лібрик Вікторія Володимирівна

6

Яремко Софія Ігорівна

7

Демчук Діана Михайлівна

8

Железняк Вікторія Володимирівна

9

Бугрин Христина Володимирівна

10

Пасічна Вероніка Володимирівна

11

Гураль Надія Василівна

12

Жмутин Яна Євгенівна

13

Візнович Марія Юріївна

14

Данюк Лілія Володимирівна

15

Мельник Марія Володимирівна

16

Угрин Юлія Іванівна

17

Михайлюк Вікторія Василівна

18

Нечай Ольга Олександрівна

19

Свідрак Аліна Іванівна

20

Гаврищук Анастасія Дмитрівна

21

Мельник Вікторія Сергіївна

22

Вайдліх Аліна Василівна

23

Ковальчук Юлія Любомирівна

24

Вінтоняк Каміла Любомирівна

 

Перукар (перукар-модельєр) на базі 9 класу

1

Єзерська Світлана Василівна

2

Рогацька Марія Михайлівна

3

Василечко Марія Петрівна

4

Кіцела Яна Володимирівна

5

Федорів Ілона Русланівна

6

Мотрук Марта Юріївна

7

Купчак Вікторія Юріївна

8

Марковський Дмитро Віталійович

9

НомгадісДанута Едуардівна

10

Танчин Вікторія Ігорівна

11

Толстенкова Аліна Ігорівна

12

Кеба Анастасія Ярославівна

13

Заліська Надія Іванівна

14

Кричук Оксана Романівна

15

Магас Вероніка Василівна

16

Ясінська Каріна Тарасівна

17

Синчак Вікторія Андріївна

18

Дедерчук Наталія Дмитрівна

19

Цебрій Надія Василівна

20

Сеник Тетяна  Іванівна

21

Волошин Ірина Петрівна

22

Стращук Владислав Іванович

23

Юрків Софія Романівна

24

Бойко Анастасія Іванівна

25

Болехівська Соломія Сергіївна

26

Карпів Ольга Іванівна

27

Стефанів Вікторія Ярославівна

28

Геник, Яна Андріївна

29

Хромей Тетяна Андріївна

30

Славіковська Вікторія Василівна

31

Маліновська Мар’яна Миколаївна

32

Глуханюк Тетяна Василівна

33

Кучеренко Діана Іванівна

34

БеленюкЖасміна

35

Максим»юк Вероніка Василівна

36

Шпіляревич Юлія Віталіївна

37

Ієвлєва Яна Володимирівна

38

Коломийчук Наталія Дмитрівна

39

Касьянова Анастасія Григорівна

40

Денега Ніколь Василівна

41

Кривошап Анжеліка Романівна

42

Жовнір Ольга-Аліна Вікторівна

43

Мітченко Валерія Віталіївна

44

Беймук Анастасія Миколаївна

45

Шпитко Наталія Юріївна

46

Мурчик Віта Сергіївна

47

Саковська Марія Іванівна

48

Дашук Владислава Олександрівна

49

Беник Вікторія Володимирівна

50

Данильців Мирослав Петрович

51

Левицька Христина Ярославівна

52

Якимчук Христина Василівна

53

Литвак Ольга Юріївна

54

Деркевич Христина Олегівна

55

Коваль Ігор Дмитрович

56

Мар’яш Мар’яна Володимирівна

57

ГнітчакАндріанна Віталіївна

58

Третяк Ольга Василівна

59

Галюк Роман Любомирович

60

Мирошниченко Ілона Романівна

61

Терлецька Анна Василівна

62

Левицька Юлія Мирославівна

 

Кравецьишивальник (на базі 9 класу)

1

Василик Софія Василівна

2

Бутнар Олеся Богданівна

3

Петрик Анна Ігорівна

4

Бубнів Любов Володимирівна

5

Малинка Тетяна Володимирівна

6

Мікус Христина Михайлівна

7

Галащук Юлія Ярославівна

8

Злепко Анна Василівна

9

ІмбріАнжелінаРустамівна

10

Імбрі Ангеліна Рустамівна

11

Легін Любов Василівна

12

Головата Анна Василівна

13

Шперун Леся Іванівна

14

Ліщинська Марія Андріївна

15

БаріноваЛіліанна Романівна

16

Наконечна Тетяна Олегівна

17

Морочило Ірина Іванівна

18

Берчол Вікторія Петрівна

19

Баранецька Вероніка Тарасівна

20

Бабінська Христина Миколаївна

Кравець (на базі 9 класу)

1

Боберська Марія Вадимівна

2

Шатрук Марта Миколаївна

3

Якимів Яна Михайлівна

4

Макарчук Анастасія Русланівна

5

Волощук Вероніка Любомирівна

6

Вітовська Анастасія Василівна

7

Хмуляк Анастасія Русланівна

8

Гаврилюк Галина Василівна

9

Абрат Євгенія Василівна

10

Мартинюк Марія Зіновіївна

11

Мартинюк Анна Зіновіївна

12

Сикала Надія Ігорівна

13

Сикала Анастасія Ігорівна

14

Божкова Софія Володимирівна

15

Трошко Христина Юріїївна

16

Молочна Мар’яна Михайлівна

17

Горічок Тетяна Андріївна

18

Ружанська Юлія Ярославівна

 

Адміністратор (на базі 11 класу)

1

Дробко Ігор Степанович

2

Януш Олександр Олегович

3

Бабінчук Владислав Віталійович

4

Лейбюк Роман Васильович

5

Лис Вікторія Тарасівна

6

Озарко Олег Святославович

7

Мрічко Віктор Юрійович

8

Грицко Роман Васильович

9

Гальчак Василь Васильович

10

Морис Сніжана Іванівна

11

Келлер Ганна Іванівна

12

Джелема Марко Юрійович

13

Гладков Дмитро Михайлович

14

Гринчишин Андрій Іванович

15

Гладков Василь Михайлович

16

Гайтус Ірина Андріївна

17

Цюрак Михайло Васильович

18

Лазаренко Роман Степанович

19

Зварич Олександра Володимирівна

20

Сухоруков Макар Сергійович

21

Турів Сергій Євгенович

22

Веркалець Вікторія Ігорівна

23

Ковалюк Василь Ярославович

24

Бандеровський Тарас-Юрій Романович

25

Шевцова Христина Олександрівна

26

Сікорський Руслан Миколайович

27

Басараб Петро Миколайович

 

Кравець,Закрійник (на базі 11 класу)

1

Мороз Тетяна Володимирівна

2

Рибальченко Оксана Анатоліївна

3

Комуніцька Світлана Дмитрівна

4

Смиш Василь Михайлович

5

Процько Марія Степанівна

6

Борисюк Наталія Іванівна

7

Вергун Надія Андріївна

8

Хрептак Іван Миколайович

9

Сенів Іван Степанович

10

Сенів Владислав Степанович

11

Різник Людмила Ярославівна

12

Орлецький Назарій Валерійович

13

Яковів Олег Миронович

14

Якубчак Андрій Ігорович

15

Гарасимів Сергій Васильович

16

Паньків Андрій Михайлович

17

Олійник Олександр Георгійович

18

Удуд Михайло Ростиславович

19

Федюк Роман Миколайович

20

Романишин Олександр Петрович

21

Саковський Мар’ян Вікторович

22

Савчин Андрій Романович

23

Бойчук Богдан Михайлович

24

Плетяк Руслан Равшанович

25

Борівський Ігор Сергійович

26

Стефаноишин Роман Володимирович

27

Франків Віталій Ярославович

28

Сікірський Олександр Михайлович

29

Коростенський Мар’ян Іванович

 

Манікюрник (на базі 11 класу)

1

Дзудзило Оксана Василівна

2

Мельник Діана Василівна

3

Парипа Оксана Григорівна

4

Сугай Христина Юріївна

5

Красножона Марія Іллівна

6

Дяків Вікторія Михайлівна

7

Слота Наталія Олександрівна

8

Кварцянна Василина Степанівна

9

Харюк Іванна Григорівна

10

Турів Андрій Мартинович

11

Николин Інна Іванівна

12

Гайова Людмила Вікторівна

13

Богуцька Юлія Олександрівна

14

Бринецька Христина Андріївна

15

Лейбюк Мар’яна Володимирівна

16

Кеба Анна Ярославівна

17

Мельник Марія Василівна

18

Гринчак Мирослава Миколаївна

19

Драгомирецька Уляна Петрівна

20

Стефурак Оксана Петрівна

21

Ковальчук Галина Дмитрівна

 

Перукар (перукар-модельєр) на базі 11 класу

1

Яцев’юк Юлія Вікторівна

2

Тимків Андрій Іванович

3

Паук Юлія Олегівна

4

Баран Софія Романівна

5

Наконечна Світлана Іллівна

6

Маєр Руслана Юріїївна

7

Гриньків Христина Миколаївна

8

Воронич Владислав Іванович

9

Бернацький Назарій Володимирович

10

Луканюк Віктор Миколайович

11

Кравчук Василь Миколайович

12

Колос Віталій Михайлович

13

Винничук Аліна Михайлівна

14

Петренко Юлія Іванівна

15

Орел Катерина Сергіївна

16

Сербин Марина Романівна

17

Сторожко Віта Михайлівна

18

Гурак Тетяна Володимирівна

19

Липка Петро Іванович

20

Фелик Роман Васильович

21

Луканюк Василь Миколайович

22

Івасюк Роман Петрович

23

Новаківська Тетяна Михайлівна

24

Кудла Іванна Петрівна

25

Денега Наталія Іванівна

26

Гардаман Наталія Ярославівна

27

Лесіцька Христина Ярославівна

28

Пронюк Вікторія Романівна

29

Кінаш Вікторія Олександрівна

30

Славітинський Богдан Володимирович

31

Решетинська Надія Дмитрівна

32

Дем’янів Віктор Васильович

33

Сверида Діана Любомирівна

34

Дзюник Андрій Степанович

35

Годованець Андрій Юрійович

36

Лонгус Юрій Вадимович

37

Негрич Микола Юрійович

38

Томич Дмитро Васильович

39

Караван Ігор Романович

40

Чіпка Іван Васильович

41

Слободян Максим Васильович

42

Руда Іванна Віталіївна

43

Клиса Світлана Василівна

44

Кісельова Аліна Юріївна

45

Демид Марія Андріївна

46

БлащукВікторія Романівна

47

Микитин Руслана Олегівна

48

Шаламай Софія Миколаївна

49

Ковальчук Марина Михайлівна

50

Підлеснюк Анна Ярославівна

51

Кривень Софія Андріївна

52

Пакула Вікторія Василівна

53

Стецюк Вероніка Володимирівна

54

Вовчук Яна Василівна

55

Демко Юлія Олегівна

56

Куцик Діана Романівна

 

АБІТУРІЄНТАМ 2022